Quantcast
لوکتو | تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد
ورود عضویت

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

توسط مهتاب جهاندار در تاریخ 29 آذر 1397
تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

شرکت اسکوئرانیکس و استودیو دونت‌ناد انترتینمنت سازنده بازی سریالی Life is Strange 2 به تازگی تصمیم گرفتند تاریخ انتشار قسمت دوم این عنوان را با نام Rules مشخص کنند.

 

در قسمت نخست داستان Life is Strange 2 موفقیتی را برای آن به دنبال داشت و نمرات خوبی کسب کرد. با موفقیت قسمت اول سازندگان نیز دست به کار شده و توسعه قسمت دوم را با داستانی بهتر آغاز کردند. در قسمت جدید Sean Diaz به همراه برادر بزرگتر خود Daniel Diaz با اتفاقاتی غمناکی که برای آنها به وجود آمد، سفر پرماجرا خود در فصل زمستان را ادامه می‌دهند. 

 

در راه Daniel دچار بیماری می‌شود و Sean نیز برای بهبود بیماری او را به خانه پدر بزرگ می‌برد. البته این عمل Sean خطراتی را به دنبال خواهد داشت. در نزدیکی خانه پدربزرگ، شخصیت جدیدی به نام Chris Eriksen با قدرت ماورایی مشابه Daniel در برابر این دو برادر قرار می‌گیرد. همان قسمتی که بازیکنان را با Captain Spirit رو به رو می‌سازد. Sean به Daniel نصیحت می‌کند تا رابطه نزدیکی با Chris برقرار نکند. 

 

مشخص نیست Daniel به نصحیت‌های Sean گوش خواهد داد یا خیر و در این قسمت ماجرای جدیدی به وجود می‌آید. به گفته استودیو دونت‌ناد انترتینمنت، این قسمت در 24 ژانویه 2019 برای رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب