Quantcast
لوکتو | لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد
ورود عضویت

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 29 آذر 1397
لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

یکی از کاربران وبسایت Reddit به نام JesMaine لیستی از تغییراتی که قرار است در یکی از پچ‌های پیش رو به بازی اضافه شوند را منتشر کرده است. در این لیست اشاراتی به lunchbox‌ها و آیتم هایی که به نظر می‌رسد قدرت‌های اضافه در گیم‌پلی به بازیکن بدهند هم وجود دارد.
لیست اولیه را کاربر دیگری به نام destopak از درون فایل‌های بازی استخراج کرده بود و مشخص کرده بود که قابلیت‌هایی که lunchbox‌ها به بازیکن می‌دهند شامل قدرت (damage) بیشتر، افزایش میزان وزن وسایل قابل حمل و کسب XP اضافه می شوند.
به ظر می‌رسد این lunchbox‌ها برای همه کسانی که در یک سرور بازی می‌کنند نمایش داده می‌شود و برخی از آثار آن هم مربوط به تمام سرور خواهد شد.
آن بخش‌هایی از کد برنامه‌نویسی بازی که مربوط به lunchbox‌ها می‌شود با تگ ATX مشخص شده‌اند که طبق گفته JesMaine مربوط به «پروفایل فروشگاه Atom شرکت Bethesda» می‌شود، پس نتیجه گیری این که lunchbox‌ها آیتم‌های پرمیوم و ویژه‌ای هستند که در قبال Atom بازیکن را قدرتمند‌تر می‌سازند دور از ذهن نیست.
Atom واحد پول بازی Fallout 76 است. با وجود این که قابلیت کسب Atom در بازی وجود دارد، جایی از بازی می‌رسد که کسب آن‌ها به طور تصاعدی دشوار‌تر می‌شود و عملا یک دیوار جلوی بازیکن قرار می‌گیرد.
افرادی که بازی Fallout Shelter را تجربه کرده‌اند از قبل با این lunchbox ها (که عملا همان لوتباکس هستند) آشنایی دارند و می‌دانند که در آن‌ها پول درون بازی، منابع، اسلحه و آیتم‌ها و لباس‌های گوناگون پیدا می‌شود.
در ماه اکتبر پیت هاینز (Pete Hines)، یکی از مدیران Bethesda و مسئول بازاریابی و ارتباط عمومی شرکت Bethesda، گفته بود که بازی Fallout 76، Atom‌ها را به راحتی به بازیکن می‌دهد و اضافه کرده بود که آن‌ها را فقط می‌توان برای لوازم تزئینی مثل لباس‌ها و پوسته‌ها خرج کرد.
با این وجود، بازیکنان در Reddit از قیمت Atom‌ها شاکی هستند و متوجه شده‌اند که لوازمی که در فروشگاه بازی وجود دارد مرتبا در حال گران‌تر شدن هستند.
از زمان انتشار بازی Fallout 76 شرکت Bethesda سیلی از بازخورد منفی دریافت کرده است؛ از جمله نقد‌های ناامید کننده، عملکرد ضعیف در پلتفرم Twitch، شکایت از کاهش قیمت بازی در تخفیف‌های Black Friday، سیاست‌های پس دادن بازی نامتعارف، تغییراتی که در patch note ها ذکر نمی‌شدند، و اتفاق‌های پیرامون کیف‌های پارچه‌ای همراه با نسخه ویژه بازی. در میان همه این‌ها، عقب نشینی از بیانیه هاینز و اضافه کردن المان‌های Pay-to-win به بازی اصلا عاقلانه به نظر نمی‌سد.
این تغییرات هنوز به طور رسمی تایید نشده‌اند، پس باید صبر کنیم و ببینیم که آیا شرکت Bethesda نظرش در این مورد را بیان خواهد کرد و ببینیم که در patch های آینده خبری از lunchbox‌ها خواهد بود یا نه.


برچسب ها: Fallout 76

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب