Quantcast
لوکتو | تریلر جدید بازی The Last of Us Part II منتشر شد
ورود عضویت

تریلر جدید بازی The Last of Us Part II منتشر شد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 09 آبان 1396
تریلر جدید بازی The Last of Us Part II منتشر شد

بازی The Last of Us Part II، یکی از موردانتظارترین بازی‌های کنسول پلی استیشن 4 است که هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد. اما شب گذشته، کمپانی سونی تریلر سینماتیک جدیدی از قسمت دوم بازی محبوب استودیو ناتی داگ منتشر کرد و طرفداران این بازی را شگفت‌زده کرد.

این تریلر، که در زیر قابل مشاهده است، کاراکترهای جدیدی را معرفی می‌کند که احتمالا در داستان بازی، نقش مهمی دارند. زن جوانی در شرف به دار آویخته شدن است و زنی که قصد شکنجه و کشتن او را دارد، از او جای «مرتد دیگر» را می‌پرسد اما مورد حمله دو زن دیگر قرار می‌گیرد. در پایان این تریلر، شاهد حمله موجودات آلوده هستیم.

 

 

 

 

استودیو ناتی‌داگ، پس از انتشار تریلر، هویت این کاراکترها و بازیگرانشان را تا حدودی اعلام کرد. ویکتوریا گریس (Victoria Grace) نقش یارا، ایان الکساندر (Ian Alexander) نقش لو، امیلی سوالو (Emily Swallow) به عنوان بازیگر مهمان نقش امیلی و لارا بیلی (Laura Bailey) نیز نقش زنی را بازی می‌کند که ناتی‌داگ از افشای نام او خودداری کرده است، تا حتی باعث ایجاد سوالات بسیار بیشتری برای طرفداران بازی شود.

 

TLOUII

ویکتوریا گریس در نقش یارا

 

TLOUII

ایان الکساندر به نقش لو

 

TLOUII

امیلی سوالو به نقش امیلی

 

TLOUII

لارا بیلی به نقش زنی نامعلوم

 

بازی The Last of Us، یکی از موفق‌ترین عناوین کنسول پلی استیشن 3 و حتی پلی استیشن 4 بود و سال گذشته، قسمت دوم آن معرفی شد. تا کنون اطلاعات درباره بازی، بسیار کم بوده و به غیر از اینکه الی، کاراکتر قابل کنترل بازی است و بروس استارلی (Bruce Starley)، کارگردان قسمت اول، کارگردانی این بازی را بر عهده ندارد، اطلاعات دیگری از بازی منتشر نشده است.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

ترین ها ۵ |‌ موردانتظارترین بازی های سال ۲۰۱۸

در ترین ها ۵ موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را معرفی کرده‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

سجاد سعیدی - 10 بهمن 1396

آیا جوئل در بازی The Last of Us 2 زنده است؟

تریلر بازی The Last of Us 2 در E3 2018 و صحبت‌های تازه کارگردان این بازی تا حدودی ما را از سرنوشت جول در این عنوان آگاه می‌سازند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 25 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


PlayStation 4

دنبال کنید
The Last Of Us Part 2
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب