Quantcast
لوکتو | معرفی بازی به دور مریخ
ورود عضویت

معرفی بازی به دور مریخ

توسط حسام افرومند در تاریخ 05 مهر 1396
معرفی بازی به دور مریخ

به دور مریخ ترکیبی از دو سبک استراتژی و کژوال است. یکی از نقاط قوت به دور مریخ، روی آوردن به یک گرافیک ساده و غیرتجملی و همچنین طرح پازل‌های جدید در قالب چالش گرانش است. از این بازی درباره‌ی چرخش اجرام آسمانی به دور هم و قرارگیری آن‌ها در مدار یک‌دیگر است. در این بازی از بازیکن خواسته می‌شود تا اجرام آسمانی به سمت مریخ پرتاب کند و در مدار مریخ قرار دهد به‌طوری که اجسام به همدیگر، مریخ، اقمار و دیگر اجرام موجود در فضا برخورد نکند.


بازی در سه حالت مرحله‌ای، رکوردی و چندنفره عرضه می‌شود و طراحی گرافیک محیط بازی ترکیبی از چند سبک فلت‌دیزاین است. در حالت مرحله، بازیکن در هر بخش با یک معمای پیچیده‌تر روبه‌رو می‌شود و باید گرانش و مدارات مریخ و اقمار و دیگر اجرام متحرک در فضا را برای یک پرتاب موفق در نظر بگیرد. در بخش رکوردی مولفه‌ی زمانی اهمیت می‌یابد و عکس‌العمل سریع کاربر تعیین‌کننده است. بخش دونفره نیز شامل رقابت‌هایی می‌شوند که سرعت عمل در آن‌ها فرد پیروز را مشخص می‌کند.


برچسب ها: به دور مریخ

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

کتابچه آموزشی «نحوه معرفی یک بازی به ناشر در ۳۰ دقیقه» منتشر شد

کتابچه آموزشی «نحوه معرفی یک بازی به ناشر در 30 دقیقه» جهت راهنمایی شرکت‌کنندگان در TGC2018 برای حضور حرفه‌ای‌تر در این رویداد منتشر شد.

حسام افرومند - 27 خرداد 1397

بازی ۴۸ درجه شرقی معرفی شد؛ نبرد برای دفاع از ایران

بازی ۴۸ درجه شرقی، یک عنوان تیراندازی سوم شخص است که به‌زودی برای پلتفرم موبایل عرضه می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

محمدرضا مصطفوی راد - 09 آذر 1396

معرفی بازی ایران دریفت

بازی ایران دریفت را بیش‌تر بشناسید.

حسام افرومند - 17 مهر 1396


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب