Quantcast
لوکتو | معرفی بازی پسر خوانده
ورود عضویت

معرفی بازی پسر خوانده

توسط حسام افرومند در تاریخ 17 مهر 1396
معرفی بازی پسر خوانده

خانواده مافیایی خودت را بساز و حرفه‌ای ترین آدم‌ها را استخدام کن. قبل از اینکه خیلی دیر شود و کنترل شهر از دست خانواده خارج شود، باید ثابت کنید که قوی‌ترین پسرخوانده هستید و می‌توانید بزرگ‌ترین اتحاد را تشکیل بدهید. این شعار اصلی بازی جدید استودیو فناوری پاییزان، پسر خوانده است؛ عنوانی در سبک استراتژی آنلاین که راوی جنگ‌های گروه‌های خلافکار مافیایی است که در طول یک قرن گذشته شهرهای مختلف جهان را اداره می‌کردند. این بازی با ترکیب عناصری از بازی‌های نوبتی استراتژی، کارتی و نقش‌آفرینی(RPG) تجربه‌ جدیدی از بازی‌‌های آنلاین را ارائه می‌دهد.
استودیو بازی‌سازی پاییزان که توانست در قالب تیم بازی‌سازی رسپینا و با بازی ارتش‌های فرازمینی شناخته شد. پس از آن بود که طراحان بازی ارتش‌های فرازمینی، استودیوی پاییزان را پایه‌گذاری کردند و تصمیم گرفتند تا به سمت تولید بازی‌های گوشی‌های هوشمند نیز روی آورند و محصولاتی برای بازار این پلتفرم پرطرفدار طراحی کنند.
بازی پسرخوانده یکی از عناوینی است که در سبک نقش‌آفرینی، حرف تازه‌ای برای گفتن دارد. تصویرسازی‌های بازی، به‌خوبی با فضای داستان هماهنگی دارند و از آنجایی که مبارزات به‌صورت کارتی انجام می‌شوند، می‌توان رد پای این سبک را هم در این عنوان پیدا کرد. بازیکن با استفاده از کارت‌هایی که در اختیار دارد، که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های مختلفی دارند و اثراتی متفاوتی روی دشمنان( از قبیل کم کردن جان) و تیم خودی (از قبیل بالا بردن توان ضربه زدن و همچنین اضافه کردن جان) ایجاد می‌کنند.

همچون سایر بازی‌‌های سبک کارتی، در این بازی نیز براساس کارت‌هایی که بازیکن قبل از بازی انتخاب می‌کند و همچنین کاراکترهایی که به زمین می‌برد، قدرت هر بازیکن تعیین می‌شود.
در پسرخوانده هر بازیکن با بدست آوردن کاراکترهای بیشتر و پیشرفت آن‌ها باید خانواده‌ی مافیایی قوی‌تر بسازد و با دیگر بازیکنان مبارزه کند. بازیکن‌ها همچنین می‌توانند با ملحق شدن به اتحادها به یکدیگر کمک کرده تا سریع‌تر پیشرفت کنند و با دوستان خود مبارزه کنند. این امکان برای اولین‌بار است که در یک بازی ویدئویی ایرانی در سبک نقش‌آفرینی و کارتی وجود دارد. 
باتوجه به امکان آنلاین بازی کردن با دوستان، مخاطبان این بازی تنها به ایران محدود نخواهد شد و در آینده می‌توان پیش‌بینی حجم عظمیی از کاربران را کرد که به‌صورت تک‌نفره یا چندنفره، به رقابت با سایر بازیکنان می‌پردازند.

این بازی برای پلتفرم‌های اندروید و iOS عرضه شده است.


برچسب ها: پسر خوانده

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

درخشش بازی‌ های ایرانی در دومین جشنواره بین‌ المللی بازی‌ های موبایل خاورمیانه

بازی‌های ایرانی توانستند در رقابت با کشورهای منطقه بیشترین جوایز را از آن خود کنند.

حسام افرومند - 23 آبان 1396

حضور بانوان در تمام رشته های چهارمین لیگ بازی های رایانه‌ای امکان پذیر شد

برای نخستین بار حضور بانوان در تمام رشته‌های لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران امکان‌پذیر شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 27 مرداد 1397

برگزاری ۲۰۰۰۰ مسابقه در چهارمین لیگ بازی های رایانه ای ایران

نشست خبری چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای روز گذشته دوشنبه‌ ۱۲ شهریور در برج میلاد تهران برگزار شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 13 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


پسرخوانده
(بازی ایرانی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب