Quantcast
لوکتو | تیزر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد؛ ددپول در نقش باب راس
ورود عضویت

تیزر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد؛ ددپول در نقش باب راس

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 25 آبان 1396
تیزر جدید فیلم Deadpool 2 منتشر شد؛ ددپول در نقش باب راس

شب گذشته، رایان رینولدز، تیزر جدید فیلم Deadpool 2 را منتشر کرد. در این تریلر که می‌توانید آن را در زیر مشاهده کنید، رایان رینولدز در نقش ددپول، در قالب باب راس، نقاش معروف می‌رود. البته در نیمه پایانی تریلر، شاهد لحظاتی بسیار کوتاه از فیلم DeadPool 2 هستیم.

 

 

 

 

کمپانی فاکس قرن بیستم، برای تبلیغ فیلم Deadpool 2، شیوه‌ای عجیب و منحصربفرد، مشابه فیلم Deadpool گرفته است. در ابتدا، اولین پوستر فیلم در نشریه خانه‌داری Good Housekeeping منتشر شد و در واقع نقاشی کاراکترهای فیلم، دور یک میز ناهارخوری است و ددپول نقش میزبان آن‌ها را دارد. اکنون نیز در این تریلر، به جای معرفی فیلم، ددپول نقش باب راس را بازی می‌کند. آن چه که مسلم است، این استراتژی تبلیغاتی کاملا برای فیلم‌های Deadpool کاربردی است و قطعا این تیزر نیز از به یادماندنی‌ترین تریلرهای سینمایی خواهد بود.

 

فیلم Deadpool 2 توسط دیوید لیچ، کارگردان فیلم‌های John Wick و Atomic Blonde کارگردانی شده است. او جایگزین تیم میلر شده که پس از اختلاف نظر با رایان رینولدز و سران فاکس قرن بیستم، از پروژه کنار کشید. جاش برولین (Josh Brolin) به نقش Cable و ززی بیتز (Zazie Beets) به نقش Domino، ستارگان جدید فیلم هستند و مورنا باکارین (Morena Baccarin)، تی جی میلر (T. J. Miller)، بریانا هیلدبراند (Brianna Hildebrand)، لزلی اوگامز (Leslie Uggams) و کارن سونی (Karan Soni)، نقش‌های خود از فیلم Deadpool را در این فیلم ایفا می‌کنند.

فیلم Deadpool 2 در تاریخ 11 خرداد 1397 اکران می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دیزنی همچنان در پی خرید کمپانی فاکس قرن بیستم است

پس از وقفه‌ای کوتاه، کمپانی دیزنی، مذاکرات برای خرید کمپانی فاکس قرن بیستم را از سر گرفته است و احتمالا در آینده‌ای نزدیک، سرنوشت کمپانی فاکس قرن بیستم مشخص می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 15 آذر 1396

فیلم های ابرقهرمانی که در آینده اکران خواهند شد

فیلم‌های ابرقهرمانی، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری محبوب هستند. با هم نگاهی به تمام فیلم‌های ابرقهرمانی که در آینده اکران می‌شوند، می‌اندازیم. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 25 آذر 1396

دومین تریلر فیلم ددپول 2

ساعتی پیش، کمپانی فاکس تریلر جدیدی از فیلم Deadpool 2 عرضه کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Deadpool
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Deadpool 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب