Quantcast
لوکتو | باکس آفیس: لیگ عدالت نتوانست خود را نجات دهد – 20 نوامبر
ورود عضویت

باکس آفیس: لیگ عدالت نتوانست خود را نجات دهد – 20 نوامبر

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 29 آبان 1396
باکس آفیس: لیگ عدالت نتوانست خود را نجات دهد – 20 نوامبر

در این هفته، شاهد اکران فیلم Justice League، بزرگترین فیلم دنیای توسعه یافته DC (DCEU) بودیم که پس از مدت‌ها، روی پرده سینماها آمد. همچنین، فیلم Wonder و The Star نیز در این هفته اکران شدند که عملکرد قابل قبولی داشتند. با هم نگاهی به گیشه‌های آمریکا، در هفته منتهی به 20 نوامبر می‌اندازیم.

 

1. Justice League

فیلم Justice League که توسط زک اشنایدر (Zack Snyder) و جاس ویدون (Joss Whedon) ساخته شده، مورد استقبال منتقدان قرار نگرفته است. این فیلم با بودجه‌ای بین 300 تا 350 میلیون دلار ساخته شده است و با احتساب هزینه‌های تبلیغاتی، احتمالا هزینه ساخت آن تا 500 میلیون نیز می‌رسد. اما این فیلم در آخر هفته، تنها 96 میلیون دلار فروش کرده است. 96 میلیون دلار، مبلغ قابل توجهی برای یک فیلم معمولی است، اما این مقدار، برای یک فیلم ابرقهرمانی، آن هم فیلم Justice League که به جرأت می‌توان گفت، بزرگ‌ترین فیلم ابرقهرمانی است که تا کنون ساخته شده، بسیار مبلغ کمی است و از این نظر، فیلم Justice League، عملکرد بسیار ناامیدکننده‌ای در باکس‌آفیس داشته است. هفته آینده نیز، این فیلم با فیلم Coco که به شدت در سایر نقاط دنیا مورد استقبال قرار گرفته، رقابت می‌کند و بسیاری، شانس زیادی برای فیلم Justice League قائل نیستند.

 

Justice League

 

2. Wonder

در این هفته، فیلم Wonder به کارگردانی استفن چبوسکی (Stephen Chbosky) اکران شد که توانست 27 میلیون دلار فروش کند و در رتبه دوم، بالاتر از فیلم Thor: Ragnarok قرار بگیرد. این فیلم با استقبال خوب منتقدان مواجه شده است و تماشاگران نیز فیلم را دوست داشته‌اند.

 

3. Thor: Ragnarok

فیلم Thor: Ragnarok در این هفته، باز هم فروش خوبی داشت. این فیلم در هفته سوم فروش خود، 21 میلیون دلار فروخت و اکنون، مجموع فروش آن در آمریکا، به 247 میلیون دلار رسیده است.

 

4. Daddy’s Home 2

فیلم پرستاره Daddy’s Home 2، در دومین هفته اکران خود، 14.8 میلیون دلار فروخت. فروش خوب این فیلم، احتمالا باعث ساخته شدن قسمت سومی برای آن خواهد شد.

 

5. Murder on the Orient Express

فیلم Murder on the Orient Express به کارگردانی کنت برانا، در هفته دوم اکران خود، 13.8 میلیون دلار فروخته است. گرچه فروش این فیلم، از مرز 51 میلیون دلار گذشته که مقدار قابل قبولی است، اما انتظارات از آن بیشتر بود.

 

Murder on the Orient Express

 

6. The Star

دیگر فیلم جدید هفته، فیلم انیمیشن مذهبی The Star است که توانسته 10 میلیون دلار فروش کند. این فیلم با بودجه 20 میلیون دلاری ساخته شده و با احتساب فروش در سایر نقاط دنیا، می‌توان گفت که عملکرد قابل قبولی داشته است.

 

7. A Bad Moms Christmas

فیلم A Bad Moms Christmas، همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. این فیلم در هفته سوم اکران خود، 6.8 میلیون دلار فروش کرده و مجموع فروش آن به مرز 51 میلیون دلار رسیده است.

 

8. Lady Bird

فیلم Lady Bird همچنان به رون رو به رشد خود ادامه می‌دهد. این فیلم که تنها در 238 سینما در حال اکران است، حدود 2.5 فروش داشته است که این مقدار، 110 درصد بیشتر از هفته قبل است.

 

9. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri، اثر جدید مارتین مک دونا (Martin McDounagh)، دومین هفته اکران محدود خود را سپری می‌کند. این فیلم در 53 سینما به نمایش گذاشته شده و 1.1 میلیون دلار فروش کرده است. رشد فروش این فیلم نسبت به هفته گذشته، 246 درصد بوده است.

 

10. Jigsaw

فیلم Jigsaw در چهارمین هفته اکران خود، 1 میلیون دلار فروش کرده است. فروش این فیلم به 36 میلیون دلار رسیده است.

 

جدول ده فیلم پرفروش هفته را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

 

ده فیلم پرفروش هفته در آمریکا به میلیون دلار

  نام فیلم هفته فروش هفته فروش کل بودجه
1 Justice League 1 96 96  
2 Wonder 1 27 27  
3 Thor: Ragnarok 3 21.7 247 180
4 Daddy's Home 2 2 14.8 50.5 69
5 Murder on the Orient Express 2 13.8 51.7 55
6 The Star 1 10 10 20
7 A Bad Moms Christmas 4 6.8 50.9 28
8 Lady Bird 3 2.5 4.7  
9 Three Billboards outside Ebbing, Missourri 2 1.1 1.5  
10 Jigsaw 4 1 36.4 10

 

در این روزهای آخر سال، بیشتر شاهد فیلم‌هایی خواهیم بود که در مراسم جوایز مختلف مورد توجه قرار می‌گیرند. در آخر این هفته، دو فیلم Darkest Hour و Call Me By Your Name اکران می‌شوند که هیچکدام رقیب فیلم Justice League در گیشه نخواهند بود و احتمالا، فیلم Coco در صدر قرار خواهد گرفت.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

باکس آفیس: ثور همچنان حکمرانی می‌ کند – 13 نوامبر

گیشه سینماهای آمریکا، این هفته نیز در تسخیر فیلم Thor: Ragnarok بود و رقبای آن، حرفی برای گفتن نداشتند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 آبان 1396

گل گدوت در فیلم Wonder Woman 2 بازی نمی‌ کند

گل گدوت اعلام کرده که اگر یکی از تهیه‌کنندگان فیلم Wonder Woman 2 که به آزار جنسی متهم شده، از این فیلم اخراج نشود، در آن بازی نمی‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 22 آبان 1396

تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 2 تغییر کرد

تاریخ اکران فیلم Wonder Woman 2 از دسامبر 2019 به تاریخ دیگری تغییر کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 23 آبان 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Justice League
(فیلم خارجی)
دنبال کنید
Wonder
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب