Quantcast
لوکتو | جدیدترین تریلر فیلم Paddington 2 منتشر شد
ورود عضویت

جدیدترین تریلر فیلم Paddington 2 منتشر شد

توسط رامتین کاظمی در تاریخ 08 آذر 1396
جدیدترین تریلر فیلم Paddington 2 منتشر شد

اگرچه فیلم Paddington 2، مدتی است که در بریتانیا روی پرده رفته است، اما سایر نقاط دنیا، مخصوصا آمریکا، هنوز چشم انتظار ملاقات دوباره این خرس دوست داشتنی هستند. در فیلم Paddington 2، پدینگتون خرسه، با صدای بن ویشاو (Ben Wishaw)، قصد دارد تا برای خریدن کادوی تولد عمه‌اش، کاری برای خود دست و پا کند اما به اشتباه، به زندان فرستاده می‌شود. تریلر فیلم Paddington 2 را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

 

 

 

 

فیلم Paddington، در سال 2015 عرضه شد و یکی از بهترین فیلم‌های آن سال بود. فیلم Paddington 2 نیز تا اینجا با استقبال فوق‌العاده منتقدان و تماشاگران انگلیسی مواجه شده است. پل کینگ (Paul King ) بار دیگر کارگردانی این فیلم را بر عهده گرفته و فیلمنامه را نیز به همراه سایمون فارنبی (Simon Farnaby) نوشته است. برندان گلیسون (Brendan Gleeson)، هیو بونویل (Hugh Bonneville)، سالی هاوکینز (Sally Hawkins)، جولی والترز (Julie Walters)، جیم برودبنت (Jim Broadbent) و پیتر کابالدی (Peter Cabaldi) ستارگان این فیلم هستند و هیو گرانت (Hugh Grant) نیز نقش قطب منفی فیلم را ایفا می‌کند.

فیلم Paddington 2 در تاریخ 12 ژانویه 2018 (22 دی ماه) اکران می‌شود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تریلر جدید فیلم Paddington 2 منتشر شد

تریلر جدیدی از فیلم Paddington 2، دنباله فیلم Paddington منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 آذر 1396

نامزدهای جوایز بفتا 2018 اعلام شدند؛ افتخاری دیگر برای فروشنده؟

آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی بفتا، نامزدهای بهترین آثار سینمایی سال را اعلام کرد که در میان آن‌ها، نام فیلم فروشنده نیز به چشم می‌خورد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 19 دی 1396
۹٫۵

نقد فیلم Paddington 2

فیلم Paddington 2، بار دیگر ما را با داستانی از پدینگتون خرسه دوست‌داشتنی و مهربان همراه می‌کند. با لوکتو و نقد و بررسی فیلم Paddington 2 همراه باشید.

رامتین کاظمی - 06 اردیبهشت 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Paddington 2
(فیلم خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب