Quantcast
لوکتو | بازی ۴۸ درجه شرقی معرفی شد؛ نبرد برای دفاع از ایران
ورود عضویت

بازی ۴۸ درجه شرقی معرفی شد؛ نبرد برای دفاع از ایران

توسط محمدرضا مصطفوی راد در تاریخ 09 آذر 1396
بازی ۴۸ درجه شرقی معرفی شد؛ نبرد برای دفاع از ایران

هشتم آذرماه سال ۱۳۹۶، استودیو تریکسمن از جدیدترین بازی خود یعنی «۴۸ درجه شرقی» رونمایی کرد؛ یک بازی تیراندازی سوم شخص، که قصد دارد لذت هیجان و ماجراجویی در این سبک را به پلتفرم موبایل بیاورد. پس اگر برای تجربه یک ماجراجویی سوم شخص در پلتفرم موبایل آماده‌اید، ۴۸ درجه شرقی در اختیار شما خواهد بود.

هنگامی که منطقه از تیم‌های تروریستی زیادی تشکیل شده است، مردم ایران هوشیار هستند و به خوبی می‌دانند که اگر درکنار تیم‌های نظامی حضور نداشته باشند، کشور عزیزمان ایران به چنگ تروریست‌های مختلف خواهد افتاد. اما هوشیاری، اقتدار و عملکرد سریع مردم، باعث می‌شود تا آن‌ها نیز به کمک نیروهای نظامی بروند و با سرعت علیه تمامی تروریست‌ها اقدام کنند؛ اقدامی که باعث ایجاد نبردهای هیجان‌انگیز و جالب خواهد بود. پس بهتر است برای محافظت از مکان‌هایی مثل خرمشهر، تهران، خلیج همیشه فارس و مرزهای ایران آماده شوید.

در ۴۸ درجه شرقی، می‌توانید کنترل یکی از هفت شخصیت اصلی را برعهده بگیرید و به مبارزه بپردازید. در بازی امکان انتخاب محل مبارزه از روی نقشه وجود دارد و به این دلیل درک بهتری از محیط بازی خواهید داشت. همچنین، امکان همراه شدن با یک دوست و بازی دو نفره نیز وجود دارد تا درصورت حمله، بتوانید به صورت دونفره از محل خود دفاع کنید. البته نباید فراموش کرد که امکان رقابت مستقیم با یک دوست نیز وجود دارد. صداگذاری حرفه‌ای، طراحی بصری جذاب و دقت به جزئیاتی که برای هرکدام از بازیکنان اهمیت خاصی دارد، باعث شده تا ۴۸ درجه شرقی، به یکی از بازی‌های موردانتظار در مارکت موبایل سال ۱۳۹۶ تبدیل شود. 

۴۸ درجه شرقی، شوتر آنلاین از استودیو تریکسمن، در سال جاری و با حمایت شتاب دهنده سندباد برای پلتفرم‌های موبایل عرضه خواهد شد.
 


برچسب ها: ۴۸ درجه شرقی

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مجلس در بودجه امسال حمایت از صنعت بازی را در نظر می‌گیرد

عضو کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی از برنامه حمایتی مجلس از صنعت بازی‌‌سازی در ایام بررسی بودجه خبر داد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 24 آذر 1397

بخش بازی های ویدیویی به جشنواره فرهنگی جایزه فیروزه افزوده شد

امسال با برگزاری چهارمین دوره از جایزه فیروزه، بازی‌های ویدیویی نیز می‌توانند به عنوان صنایع خلاق فرهنگی با هدف معرفی هرچه بیشتر به نهادهای زیربط در این جشنواره حضور یابند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 24 آذر 1397

گسترش آموزش مهارت‌ های بازی‌ سازی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای

علیرضا طاهرپور، عضو شورای هماهنگی بازی‌های ویدیویی از امکان گسترش آموزش مهارت‌های بازی‌سازی سخن گفت. با لوکتو همراه باشید.

محمدرضا مصطفوی راد - 18 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب