Quantcast
لوکتو | توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral
ورود عضویت

توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 09 آذر 1396
توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

تقریبا یک ماه از تعطیلی استودیو Visceral سازنده سری بازی های Dead Space توسط الکترونیک آرتز می‌گذرد و پروژه Star Wars این استودیو به یک واحد دیگر محول شده است. معاون بخش روابط عمومی این شرکت در پاسخ به خبرنگاران درباره این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است:
"ما مدام در حال بررسی این بازی (استاروارز) بودیم و به عنوان یک بازی با داستان خطی، تصمیم به تغییر پروژه از ابتدا گرفتیم. دلیل این موضوع این است که نظر طرفداران به بازی‌هایی با داستان خطی چندان مثبت نیست."

او در ادامه گفت: "طرحی که برای این پروژه در نظر گرفته شده بود بسیار عظیم و کامل به نظر می‌رسید، اما در حین ساخت بازی از نتیجه و بازخورد مالی این پروژه راضی نبودیم و همین باعث انتقال بازی به یک استودیو دیگر شد. در واقع تعطیلی این استودیو یک تصمیم مالی بوده است. در حال حاضر الکترونیک آرتز در حال پیدا کردن محل کار مناسب برای کارمندان استودیو Visceral است. ژانر وحشت نیز در حال از دست دادن طرفداران است و از طرفی بازی Mass Effect Andromeda برای الکترونیک آرتز یک شکست محسوب می‌شد. بازی های تک نفره طرفداران چندانی ندارند و Need for Speed آن جذابیت گذشته را ندارد. برای ادامه نیاز به اصلاح استفاده از منابع بود."

البته این ادعا به واقعیت نزدیک نیست چرا که بازی هایی مانند The Witcher یا Skyrim در عین تک نفره بودن، فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند و این در حالی ‌است که بسیاری از بازی های نینتندو نیز تک نفره هستند.
از طرفی دیگر ژانر وحشت نیز طرفداران خاص خودش را دارد و The Evil Within به همراه Resident Evil فروش خوبی را تجربه کرده‌اند. شاید در آینده شاهد بازگشت استودیو Visceral به صنعت بازی‌سازی باشیم. 
نظر شما در رابطه با اظهار نظر الکترونیک آرتز چیست؟ شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

دست آوردهایتان در Red Dead Online پس از beta از بین نخواهد رفت

حدود یک هفته از انتشار بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و بسیاری از بازیکن‌ها نگران از بین رفتن دست‌آورد‌هایشان هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 14 آذر 1397

صحبت های رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2

رییس From Software درباره احتمال انتشار بازی Bloodborne 2 می‌گوید. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 13 آذر 1397

جزییات جدیدی از کنسول Xbox Scarlett مشخص شد

اطلاعات تازه‌ای از کنسول بعدی ایکس باکس با نام رمزی Xbox Scarlett، توسط Brad Sams، کسی که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات مربوط به ایکس باکس دارد، فاش شده است. با لوکتو همراه باشد.

محمد جواد عبداللهی پور - 19 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب