Quantcast
لوکتو | پلی‌استیشن 4 رکورد فروش سونی در Black Friday را شکست
ورود عضویت

پلی‌استیشن 4 رکورد فروش سونی در Black Friday را شکست

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 09 آذر 1396
پلی‌استیشن 4 رکورد فروش سونی در Black Friday را شکست

رئیس بخش PlayStation Network شرکت سونی در مصاحبه با شبکه CNBC امریکا از فروش فوق‌العاده این شرکت در روز جمعه سیاه (Black Friday) خبر داد:
" ما بهترین روز جمعه سیاه در تاریخ پلی‌استیشن را تجربه کردیم. تقریبا میزان فروش یک‌روزه ما برابر با کل تاریخ ۲۳ ساله کنسول پلی‌استیشن بوده است. با ورود به نسل هشتم، بسیاری از مردم از آینده کنسول ما ناامید بودند و امیدی به موفقیت آن نداشتند. اما همان‌طور که شاهد هستید کسب و کار پلی‌استیشن در حال پیشرفت است. ماه گذشته سود دریافتی ما با ۳۴۶ ٪ افزایش همراه بوده است. ما در حال تجربه یکی از بهترین سال های مالی شرکت هستیم."


در جریان روز جمعه سیاه، قیمت نسخه یک ترابایتی کنسول پلی‌استیشن 4 به ۱۹۹ دلار کاهش یافته بود. قیمت پلی استیشن 4 پرو نیز ۳۴۹ دلار تعیین شده بود. البته هنوز آمار فروش کنسول‌ها در سه ماهه سوم سال میلادی منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود که شرکت سونی رکورد فروش کنسول های خانگی را به نام خودش ثبت کرده باشد.
در بازار کنسول‌های قابل حمل نیز شرکت نینتندو با کنسول سوئیچ رتبه اول را به دست آورده و فروش تمامی کنسول های خانگی را نیز پشت سر گذاشته است. 


برچسب ها: PlayStation 4 - Sony - Black Friday

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

نگاهی به کنسول پلی استیشن 3

کنسول پلی استیشن 3، کنسول قدرت‌مندی در نسل هفت بود، اما فراز و نشیب‌های مختلف و جنجال‌های بزرگی را پشت سر گذاشت. با لوکتو همراه باشید، تا نگاهی به این کنسول بیاندازیم.

رامتین کاظمی - 07 آبان 1396

معرفی پلی استیشن 4

با کنسول پلی استیشن 4 بیشتر آشنا شوید.

عماد عامری - 13 آبان 1396

بازی Stardew Valley به زودی برای پلی استیشن ویتا عرضه خواهد شد

استودیو ConcernedApe عرضه این بازی برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا در سال ۲۰۱۸ را تایید کرد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 18 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


PlayStation 4

دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب