Quantcast
لوکتو | اولین تریلر فیلم علمی تخیلی Alita: Battle Angel منتشر شد
ورود عضویت

اولین تریلر فیلم علمی تخیلی Alita: Battle Angel منتشر شد

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 19 آذر 1396
اولین تریلر فیلم علمی تخیلی Alita: Battle Angel منتشر شد

کاراکتر آلیتا بر اساس رمانی با نام Battle Angel Alita به دنیای سینما راه یافته است. داستان این فیلم در قرن ۲۶ میلادی دنبال می‌شود، جایی که تمامی انسان‌ها تبدیل به سایبورگ شده‌اند و آمار مرگ و میر طبیعی به صفر رسیده است. قهرمان اصلی داستان توسط یک دکتر از بین خرابه‌های یک قراضه فروشی نجات پیدا کرده و توسط وی ماموریت پیدا می‌کند تا به ظلم و بی عدالتی بجنگد.
آغاز روند ساخت این فیلم به بیش از پانزده سال پیش باز می‌گردد، زمانی که کمپانی فاکس قرن بیستم موفق به جلب نظر جیمز کامرون برای کارگردانی این عنوان شده بود. جیمز کامرونی که به تازگی موفق به تکان دادن سینمای دنیا با فیلم Titanic شده بود.
البته وی پس از مدتی به پروژه ساخت فیلم Avatar منتقل شد و منابع ساخت این فیلم به پروژه‌های با اهمیت‌تر اختصاص داده شد. 
حال جیمز کامرون و روبرت رودریگز بازگشته‌اند تا پروژه ناتمام خود را به پایان برسانند. این فیلم قرار است تا در تاریخ ۲۹ تیرماه سال آینده در سینماهای امریکا اکران شود. در پایین تریلر فیلم را تماشا کنید:

 


بیانیه رسمی کمپانی فاکس قرن بیستم درباره این فیلم به شرح زیر است:
«فیلم‌سازان با استعدادی همچون جیمز کامرون و روبرت رودریگز در پروژه آینده‌نگرانه جدیدی با نام Alita : Battle Angel گرد هم آمده‌اند تا داستانی درباره امید، عشق و توانمندی را در چند قرن آینده برای بینندگان به تصویر بکشند.»
فاکس در ادامه این بیانیه این‌گونه توضیح داد: «آلیتا در یک قراضه فروشی در شهر آهنین رها شده و در حال نابودیست. اما در آخرین لحظات توسط یک دکتر دلسوز (Christoph Waltz) نجات داده شده و در کلینیک وی معالجه می‌شود. پس از بهبود کامل، تمامی حافظه وی از بین رفته است و بدون هیچ شناختی از دنیای اطراف از خواب بیدار می‌شود. پس از پرسه در شهر و پیدا کردن چند دوست جدید، مقامات به دیدن وی آمده و او را به جدایی از دوستانش تهدید می‌کنند. همین موضوع باعث درگیری بین ماموران و آلیتا می‌شود و اینجاست که وی متوجه قدرت های بسیار عجیبش در زمینه مبارزه تن به تن می‌شود. آلیتا برای پیدا کرده گذشته‌اش به مسیر تاریکی پا می‌گذارد که با نابودی فساد در دنیا گره خرده است. وی باید به تنهایی روند آینده دنیا را تغییر دهد.»
 

 


برچسب ها: Alita: Battle Angel

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اولین تریلر فیلم Avengers 4 منتشر شد

پس از مدت‌ها سرانجام از عنوان رسمی فیلم Avengers 4 با انتشار اولین تریلر آن رونمایی شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 آذر 1397

انتشار تریلر جدید فیلم Captain Marvel

دومین تریلر رسمی از فیلم مورد انتظار Captain Marvel منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 13 آذر 1397

تیزر فیلم سینمایی شیر شاه منتشر شد

اولین تیزر بازسازی سینمایی شیر شاه منتشر شد. برای دیدن آن با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب