Quantcast
لوکتو | نسخه آزمایشی بازی Monster Hunter World از جمعه آغاز خواهد شد
ورود عضویت

نسخه آزمایشی بازی Monster Hunter World از جمعه آغاز خواهد شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 25 آذر 1396
نسخه آزمایشی بازی Monster Hunter World از جمعه آغاز خواهد شد

تمامی دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 حتی کسانی که پلی‌استیشن پلاس ندارند، می‌توانند جمعه آینده نسخه آزمایشی بازی Monster Hunter World را امتحان کنند. البته شما می‌توانید فایل‌های مربوط به این بتا را زودتر از روز موعد و در تاریخ دوشنبه ۲۷ آذر دانلود کنید. دارندگان پلی‌استیشن پلاس که هفته گذشته در بتا دیگر این بازی شرکت کرده بودند، دیگر نیازی به دانلود دوباره ندارند.

بتای عمومی بازی Monster Hunter World در روز جمعه، اول دی و در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران آغاز خواهد شد. این نسخه آزمایشی در ساعتی مانند آغاز آن در تاریخ پنج دی به پایان می‌رسد. شرکت کپکام اعلام نکرده که این بتا با بتا هفته گذشته چه تفاوت‌هایی دارد.

بازی Monster Hunter World شش بهمن ۱۳۹۶ برای پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهدشد. تاریخ عرضه نسخه رایانه‌های شخصی این بازی هنوز مشخص نشده است.


برچسب ها: Monster Hunter World

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396

تریلر زمان عرضه بازی Monster Hunter World

بازی Monster Hunter World پنجمین عنوان از سری Monster Hunter هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس است. تریلر زمان عرضه این بازی را در لوکتو ببینید.

حسام افرومند - 06 بهمن 1396

کاراکتر های بازی Street Fighter به بازی Monster Hunter World اضافه می‌ شوند

دو کاراکتر Ryu و Sakura در طی بروزرسانی بعدی بازی Monster Hunter: World ،‌ به این عنوان اضافه خواهند شد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 12 بهمن 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Monster Hunter: World
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب