Quantcast
لوکتو | بازی مبارزه در خلیج عدن برای موبایل عرضه شد
ورود عضویت

بازی مبارزه در خلیج عدن برای موبایل عرضه شد

توسط حسام افرومند در تاریخ 27 آذر 1396
بازی مبارزه در خلیج عدن برای موبایل عرضه شد

نام «مبارزه در خلیج عدن»‌ برای بسیاری از بازی‌کنندگان ایرانی آشنا است. از آن‌جا که بازی «مبارزه در خلیج عدن» موفق شده خود را به عنوان پرفروش‌ترین بازی رایانه‌ای ایرانی معرفی کند، احتمالا بسیاری این بازی را می‌شناسند. استودیو بازی‌سازی آمیتیس (موسسه رسانه پرداز آمیتیس) ادامه‌ای بر بازی تیراندازی اول شخص خود با همین نام برای پلتفرم موبایل عرضه کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، استودیو آمیتیس با همکاری گروه فن آوا، نسخه‌ی اندرویدی بازی مبارزه در خلیج عدن را ساخته و روانه‌ی بازار کرده‌ است. این بازی روایتی متفاوت از نبرد تکاوران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مقابل دزدان دریایی منطقه‌ی خلیج عدن است. روایتی که کسانی که این بازی را برروی رایانه‌های شخصی بازی کرده بودند، آن‌را امتحان کرده بودند. داستان این بازی در واقع روایت عملیات «شکار اره ماهی» است که توسط تکاوران نیروی دریایی ارتش انجام شده و طی آن، ملوانان ایرانی از چنگ دزدان دریایی خلیج عدن نجات یافته‌اند. در این بازی شما در نقش یکی از تکاوران تیم عملیاتی یاور 1 خواهید بود.

این بازی دارای دو بخش داستانی و رقابتی آنلاین است که برای رقابت آنلاین با دیگر کاربران، باید امتیاز بگیرید و از آن استفاده کنید. همچنین در بازی تعدادی آیتم قدرتی و دفاعی گنجانده شده است که به بازی‌کنندگان در موفقیت کمک می‌کند.

استودیوی آمیتیس برای این بازی به‌روزرسانی‌هایی در نظر گرفته که قرار است با حجم کم و فاصله‌ی زمانی کوتاه برای بازی عرضه شوند و مراحل جدیدی به هر دو بخش داستانی و رقابتی بازی اضافه کند.

استودیو بازی‌سازی آمیتیس پیش‌ از این توانسته بود با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی مبارزه در خلیج عدن برنده‌ی جوایز بهترین کارگردانی هنری و بهترین صداگذاری در دومین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران شود. همچنین برای بخش آنلاین این بازی که با نام «مبارزه در خلیج عدن: مدار 10 درجه» عرضه شده بود، در سومین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران جایزه بهترین بازی از نظر فنی را از آن خود کرده بود.شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

مصرف بازی‌های دیجیتال در استان‌های تهران، فارس، خوزستان، خراسان رضوی و اصفهان بررسی شد

معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای گزارشی را با نام «بازی‌خیزهای ۱۳۹۶» منتشر کرده است. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 03 مهر 1397

قهرمانان چهارمین دوره لیگ بازی‌ های رایانه‌ ای ایران مشخص شدند

با برگزاری مسابقات فینال قهرمانان چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران مشخص شدند. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 17 شهریور 1397

برگزاری ۲۰۰۰۰ مسابقه در چهارمین لیگ بازی های رایانه ای ایران

نشست خبری چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای روز گذشته دوشنبه‌ ۱۲ شهریور در برج میلاد تهران برگزار شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 13 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


مبارزه در خلیج عدن
(بازی ایرانی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب