Quantcast
لوکتو | بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است
ورود عضویت

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 دی 1396
بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

بازی PUBG در پلتفرم ویندوز شروع طوفانی داشته است و طبق آخرین آمار، موفق شده تا فروش ۲۰ میلیون نسخه‌ای را تجربه کند، رکورد بازیکنان همزمان روی این پلتفرم را جابه‌جا کند و هنوز هم جزو پرفروش ترین بازی‌های فروشگاه استیم باشد. این بازی چندی پیش برای کنسول Xbox One منتشر شد و توانست موفقیت اولیه خود را تکرار کند. در حالی که این بازی برای کنسول ایکس باکس وان بهینه نشده و ایرادات گرافیکی بسیاری دارد؛ البته شرکت سازنده بازی با ارائه بروزرسانی‌های مداوم بسیاری از این ایرادات را برطرف کرده و تجربه بازی نسبت به روز اول عرضه، بسیار ارتقا پیدا کرده است. 

حال اخبار جدید حاکی از موفقیت دیگری برای این بازی است. این بازی در مدت کوتاهی پس از عرضه توانسته توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند و پس از بازی های Call Of Duty WW II، Fortnite و GTA V در رده چهارم بازی های تجربه شده پلتفرم ایکس باکس در سال ۲۰۱۷ قرار گیرد. اگر سازنده بازی به ارائه به‌روزرسانی‌های متعدد ادامه دهد و کیفیت بازی را بالاتر ببرد، احتمالا در سال ۲۰۱۸ شاهد صدرنشینی بلامنازع این بازی در پلتفرم ایکس باکس خواهیم بود. 

این عنوان با قیمت ۳۰ دلار برای پلتفرم‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. 

 


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب