Quantcast
لوکتو | بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است
ورود عضویت

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 دی 1396
بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

بازی PUBG در پلتفرم ویندوز شروع طوفانی داشته است و طبق آخرین آمار، موفق شده تا فروش ۲۰ میلیون نسخه‌ای را تجربه کند، رکورد بازیکنان همزمان روی این پلتفرم را جابه‌جا کند و هنوز هم جزو پرفروش ترین بازی‌های فروشگاه استیم باشد. این بازی چندی پیش برای کنسول Xbox One منتشر شد و توانست موفقیت اولیه خود را تکرار کند. در حالی که این بازی برای کنسول ایکس باکس وان بهینه نشده و ایرادات گرافیکی بسیاری دارد؛ البته شرکت سازنده بازی با ارائه بروزرسانی‌های مداوم بسیاری از این ایرادات را برطرف کرده و تجربه بازی نسبت به روز اول عرضه، بسیار ارتقا پیدا کرده است. 

حال اخبار جدید حاکی از موفقیت دیگری برای این بازی است. این بازی در مدت کوتاهی پس از عرضه توانسته توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند و پس از بازی های Call Of Duty WW II، Fortnite و GTA V در رده چهارم بازی های تجربه شده پلتفرم ایکس باکس در سال ۲۰۱۷ قرار گیرد. اگر سازنده بازی به ارائه به‌روزرسانی‌های متعدد ادامه دهد و کیفیت بازی را بالاتر ببرد، احتمالا در سال ۲۰۱۸ شاهد صدرنشینی بلامنازع این بازی در پلتفرم ایکس باکس خواهیم بود. 

این عنوان با قیمت ۳۰ دلار برای پلتفرم‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. 

 


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

استودیو Guerrilla Games قصد دارد به روند ساخت بازی های خود را سرعت ببخشد

استودیو Guerrilla Games به مقر جدید و بزرگتری منتقل خواهد شد تا سرعت ساخت بازی‌های این استودیو افزایش یابد. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 30 تیر 1397

بازی Division 2 رکورد ثبت‌ نام برای نسخه بتا بازی‌ های یوبیسافت را شکست

بازی The Division 2 رکورد بیشترین تعداد ثبت‌نام کننده برای تجربه نسخه بتا بازی‌های یوبیسافت را شکسته است. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 30 تیر 1397

بازی Madden 2019 حالت داستانی خواهد داشت

بازی Madden 19 همانند نسخه‌ی گذشته دارای حالت داستانی خواهد بود. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 30 تیر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب