Quantcast
لوکتو | بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است
ورود عضویت

بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 دی 1396
بازی PUBG حالا چهارمین عنوان محبوب ایکس باکس است

بازی PUBG در پلتفرم ویندوز شروع طوفانی داشته است و طبق آخرین آمار، موفق شده تا فروش ۲۰ میلیون نسخه‌ای را تجربه کند، رکورد بازیکنان همزمان روی این پلتفرم را جابه‌جا کند و هنوز هم جزو پرفروش ترین بازی‌های فروشگاه استیم باشد. این بازی چندی پیش برای کنسول Xbox One منتشر شد و توانست موفقیت اولیه خود را تکرار کند. در حالی که این بازی برای کنسول ایکس باکس وان بهینه نشده و ایرادات گرافیکی بسیاری دارد؛ البته شرکت سازنده بازی با ارائه بروزرسانی‌های مداوم بسیاری از این ایرادات را برطرف کرده و تجربه بازی نسبت به روز اول عرضه، بسیار ارتقا پیدا کرده است. 

حال اخبار جدید حاکی از موفقیت دیگری برای این بازی است. این بازی در مدت کوتاهی پس از عرضه توانسته توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند و پس از بازی های Call Of Duty WW II، Fortnite و GTA V در رده چهارم بازی های تجربه شده پلتفرم ایکس باکس در سال ۲۰۱۷ قرار گیرد. اگر سازنده بازی به ارائه به‌روزرسانی‌های متعدد ادامه دهد و کیفیت بازی را بالاتر ببرد، احتمالا در سال ۲۰۱۸ شاهد صدرنشینی بلامنازع این بازی در پلتفرم ایکس باکس خواهیم بود. 

این عنوان با قیمت ۳۰ دلار برای پلتفرم‌های ایکس باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. 

 


برچسب ها:

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

از حالت تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد

در جریان رویداد X018 کمپانی ماکروسافت، از ماد تمرینی بازی Devil May Cry 5 رونمایی شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 20 آبان 1397

از عنوان جدید استودیو Ninja Theory در سال 2019 رونمایی خواهد شد

استودیو نینجا تئوری که بعد از ساخت بازی Hellblade در سکوت فرو رفته، با توجه به صحبت‌های فیل اسپنسر، قرار است در سال آینده عنوانی جدید را معرفی کند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 21 آبان 1397

امکان پشتیبانی Red Dead Redemption 2 از واقعیت مجازی

قبل از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 شاهد سیل عظیم تبلیغات و شایعات بودیم. اما بر خلاف همیشه این بار بعد از انتشار بازی هم تبلیغات و شایعات تمام نشده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 22 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب