Quantcast
لوکتو | بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است
ورود عضویت

بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 بهمن 1396
بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

مدت‌ها است که زمزمه‌هایی درباره عرضه نسخه جدیدی از سری Dragon Age به گوش می‌رسد. شایعاتی که سال گذشته توسط کارگردان این بازی تایید شدند و حال مارک داراه (Mark Darrah)، یکی از اعضای موسس استودیو Failbetter Games نیز این موضوع را در قالب توییتی تایید کرده است. 
البته منتظر اخبار بیشتری از روند ساخت این بازی نباشید، چرا که تمام منابع استودیو بایوویر روی بازی Anthem متمرکز شده‌اند؛ عنوانی که به‌تازگی تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی به تاخیر افتاد و امید دیدن Dragon Age جدید را از ذهن دور کرد. 
البته شاید این استودیو برای حضور در E3 پیش‌رو، از نسخه جدید این بازی رونمایی کرده و با عرضه بازی Anthem با فاصله شش ماهه، روند بازار را به سود خود تغییر دهد. 
این استودیو پس از شکست Mass Effect Andromeda تصمیم به پالایش بیشتر بازی‌هایش گرفته و قصد فرار از عاقبت استودیو Visceral Games را دارد.


برچسب ها: Dragon Age - Bioware

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب