Quantcast
لوکتو | بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است
ورود عضویت

بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 بهمن 1396
بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

مدت‌ها است که زمزمه‌هایی درباره عرضه نسخه جدیدی از سری Dragon Age به گوش می‌رسد. شایعاتی که سال گذشته توسط کارگردان این بازی تایید شدند و حال مارک داراه (Mark Darrah)، یکی از اعضای موسس استودیو Failbetter Games نیز این موضوع را در قالب توییتی تایید کرده است. 
البته منتظر اخبار بیشتری از روند ساخت این بازی نباشید، چرا که تمام منابع استودیو بایوویر روی بازی Anthem متمرکز شده‌اند؛ عنوانی که به‌تازگی تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی به تاخیر افتاد و امید دیدن Dragon Age جدید را از ذهن دور کرد. 
البته شاید این استودیو برای حضور در E3 پیش‌رو، از نسخه جدید این بازی رونمایی کرده و با عرضه بازی Anthem با فاصله شش ماهه، روند بازار را به سود خود تغییر دهد. 
این استودیو پس از شکست Mass Effect Andromeda تصمیم به پالایش بیشتر بازی‌هایش گرفته و قصد فرار از عاقبت استودیو Visceral Games را دارد.


برچسب ها: Dragon Age - Bioware

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اهدای جایزه به هیدتاکا میازاکی در مراسم Golden Joystick Awards 2018

در جریان مراسم Golden Joystick Awards 2018، جایزه یک عمر دست آورد حرفه ای به هیدتاکا میازاکی اهدا شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 آبان 1397

کلیف بلزینسکی با صنعت گیم خداحافظی کرد

کلیف بلزینسکی به‌تازگی از خداحافظی‌اش با صنعت گیم خبر داده است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397

بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

در مصاحبه اخیر تهیه کننده ارشد بازی با یکی از خبرگزاری‌ها، متوجه شدیم که در ماه آینده نمایشی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 23 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب