Quantcast
لوکتو | بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است
ورود عضویت

بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 بهمن 1396
بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

مدت‌ها است که زمزمه‌هایی درباره عرضه نسخه جدیدی از سری Dragon Age به گوش می‌رسد. شایعاتی که سال گذشته توسط کارگردان این بازی تایید شدند و حال مارک داراه (Mark Darrah)، یکی از اعضای موسس استودیو Failbetter Games نیز این موضوع را در قالب توییتی تایید کرده است. 
البته منتظر اخبار بیشتری از روند ساخت این بازی نباشید، چرا که تمام منابع استودیو بایوویر روی بازی Anthem متمرکز شده‌اند؛ عنوانی که به‌تازگی تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی به تاخیر افتاد و امید دیدن Dragon Age جدید را از ذهن دور کرد. 
البته شاید این استودیو برای حضور در E3 پیش‌رو، از نسخه جدید این بازی رونمایی کرده و با عرضه بازی Anthem با فاصله شش ماهه، روند بازار را به سود خود تغییر دهد. 
این استودیو پس از شکست Mass Effect Andromeda تصمیم به پالایش بیشتر بازی‌هایش گرفته و قصد فرار از عاقبت استودیو Visceral Games را دارد.


برچسب ها: Dragon Age - Bioware

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت

با توجه به اطلاعات جدید، سازندگان ازی Cyberpunk 2077 می‌خواهند ماموریت‌های جانبی بازی داستان‌هایی کامل و با پیچیدگی کافی داشته باشند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 شهریور 1397

تاخیر در شروع فصل ششم بازی Fortnite

اپیک گیمز، استودیو سازنده بازی Fortnite به صورت رسمی اعلام کرد که فصل ششم بازی Fortnite با تاخیر آغاز می‌شود. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 01 مهر 1397

سیستم مورد نیاز بازی Devil May Cry 5 مشخص شد

استیم در جدیدترین بروزرسانی صفحه بازی Devil May Cry 5، سیستم موردنیاز بازی را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 شهریور 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب