Quantcast
لوکتو | بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است
ورود عضویت

بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 05 بهمن 1396
بازی جدیدی از سری Dragon Age در راه است

مدت‌ها است که زمزمه‌هایی درباره عرضه نسخه جدیدی از سری Dragon Age به گوش می‌رسد. شایعاتی که سال گذشته توسط کارگردان این بازی تایید شدند و حال مارک داراه (Mark Darrah)، یکی از اعضای موسس استودیو Failbetter Games نیز این موضوع را در قالب توییتی تایید کرده است. 
البته منتظر اخبار بیشتری از روند ساخت این بازی نباشید، چرا که تمام منابع استودیو بایوویر روی بازی Anthem متمرکز شده‌اند؛ عنوانی که به‌تازگی تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی به تاخیر افتاد و امید دیدن Dragon Age جدید را از ذهن دور کرد. 
البته شاید این استودیو برای حضور در E3 پیش‌رو، از نسخه جدید این بازی رونمایی کرده و با عرضه بازی Anthem با فاصله شش ماهه، روند بازار را به سود خود تغییر دهد. 
این استودیو پس از شکست Mass Effect Andromeda تصمیم به پالایش بیشتر بازی‌هایش گرفته و قصد فرار از عاقبت استودیو Visceral Games را دارد.


برچسب ها: Dragon Age - Bioware

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

در بازی Cyberpunk 2077 نمی‌توان ماشین‌ های پرنده را کنترل کرد

یکی از رویاهایی که منتظر بودیم تا با عرضه بازی Cyberpunk 2077 به وقوع بپیوندد؛ کنترل ماشین‌ها در بین زمین و آسمان بود که به نظر می‌رسدد این اتفاق نمی‌افتد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 01 تیر 1397

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Resident Evil 2 Remake اعلام شد

اگر شما برنامه‌ای برای خرید بازی Resident Evil 2 روی رایانه شخصی دارید، در ادامه می‌توانید حداقل و حداکثر سیستم موردنیاز برای اجرای این بازی را مشاهده کنید. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 02 تیر 1397

بازی Days Gone فاقد صفحه بارگذاری خواهد بود

به نظر می‌رسد که حذف صفحه بارگذاری از درون بازی‌ها در حال تبدیل شدن به یک ویژگی طبیعی برای تمام بازی‌های جهان باز شده است. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 29 خرداد 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب