Quantcast
لوکتو | تغییرات گسترده در قهرمانان بازی Overwatch
ورود عضویت

تغییرات گسترده در قهرمانان بازی Overwatch

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 12 بهمن 1396
تغییرات گسترده در قهرمانان بازی Overwatch

شرکت بلیزارد با ارائه بروزرسانی‌های مستمر، سعی در زنده نگه داشتن جامعه بازیکنان Overwatch دارد و توانسته در این موضوع بسیار موفق عمل کند. حتی تعداد بازیکنان فعال این بازی از زمان تاریخ عرضه چند برابر شده و هیچ نشانه‌ای از افت آن دیده نمی‌شود.

حال مرد پشت پرده این بازی، جف کپلان در مصاحبه‌ای، خبر از تغییرات گسترده کاراکتر‌های بازی، آن هم به درخواست کاربران داده است و چند کاراکتر محبوب بازی تغییر کرده‌اند.

به گفته وی، اولین قهرمانی که شامل این تغییرات شده، Mercy است. این قهرمان که پرطرفدارترین قهرمان بازی است، چندین بار دستخوش تغییر شده و این بار قابلیت Resurrect او کمی ضعیف‌تر شده است. بسیاری از کاربران از ضعیف‌شدن بیش از حد این قهرمان نگران هستند و به گفته کپلان، تیم سازنده با بازیکنان در تعامل مداوم است تا بتواند بهترین تغییرات را روی این قهرمان اعمال کند. همچنین سازندگان قصد ندارند تا این قهرمان را از مبخش Competetive حذف کرده و یا به طور کلی قابلیت Resurrect او را از بین ببرند، بلکه قصد دارند تا این قابلیت را تا حد زیادی متعادل‌تر کنند.

همچنین Concussion Mine قهرمان Junkrat نیز دچار تغییراتی شده‌اند. از این پس افرادی که از مین این قهرمان دورتر هستند، آسیب کمتری دریافت می‌کنند و مانند گذشته به همه‌ افراد به میزان یکسانی ضربه وارد نمی‌شود. این موضوع باعث می‌شود که بازیکنان از این مین با دقت بیشتری استفاده کنند و تجربه بازی با این قهرمان متعادل‌تر شود.

 

junkrat

 

قابلیت Scatter Arrow قهرمان Hanzo نیز تغییر کرده است. بسیاری از بازیکنان با استفاده از این قابلیت می‌توانند یک بازیکن را درجا از پای دربیاورند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کاربران درخواست اصلاح این قابلیت را داشته باشند. همچنین شرکت بلیزارد در دوراهی حذف کلی این قابلیت یا اصلاح گسترده آن مانده‌ است. در آینده مشخص خواهد شد که کدام یک از این دو موضوع محقق خواهد شد.

کاپلان در مورد تغییرات کاراکتر Mei توضیحات خاصی را ارائه نداد و صرفا به متعادل‌تر شدن او اشاره کرد. وی با اشاره به این موضوع که انتخاب کاراکتر Mei برای بازی کردن، بسته به شرایط مسابقه دارد و یک کاراکتر همیشگی نیست، تغییرات آینده آن را مربوط به بهبود تجربه بازی با این کاراکتر عنوان کرد.

 

Mei

 

همچنین وی با قدردانی از گزارشات ارسال شده توسط کاربران، قول عملکرد بهتر در رسیدگی به گزارشات آینده را داد. به گفته وی،سیستم رسیدگی به شکایات بازیکنان به زودی قوی‌تر خواهد شد و با رفتارهای نامناسب بازیکنان برخورد‌های جد‌ی‌تری صورت خواهد گرفت. همچنین این شرکت برای پیدا کردن بازیکنان متخلف حتی کانال‌های یوتیوب این بازی را چک می کند و در صورت مشاهده موردی خلاف قوانین بازی، حساب کاربری بازیکن متخلف را می‌بندد.

آپدیت جدید بازی Overwatch شب گذشته عرضه شد.


برچسب ها: Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تاریخ مراسم TGA 2017 مشخص شد

جزئیاتی از مراسم The Game Awards 2017 اعلام شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 19 آبان 1396

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Overwatch
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب