انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
انتشار ویدیو جدیدی از گیم پلی بازی Far Cry: New Dawn

پس از انتشار تیزر کوتاهی از بازی Far Cry: New Dawn در یک روز مانده به مراسم The Game Awards 2018 و معرفی و انتشار تریلر کامل آن در جریان این مراسم، حال امروز یوبیسافت با انتشار ویدیوهای جدیدی از گیمپلی این عنوان جزییات تازهای را از آن عرضه کرده است که در ادامه به آن‌ها میپردازیم. همانطور که از تصاویر و تریلر و ویدیوهای منتشر شده از این بازی پیدا است، برخلاف سایر بازیهای آخرالزمانی بازی  New Dawn تمی تیره و سنگین ندارد بلکه محیط آن کاملا شاداب و رنگارنگ است و حال و هوای بیابانی آن اغلب با پدیدهای به نام Super Bloom شکل میگیرد؛ داستان و اتفاقات این بازی نیز ۱۷ سال پس از یک فاجعهای اتمی و دورهای که دنیا در حال بازگشتن به زندگی عادی است، رخ میدهد. ویدیو منتشر شده از گیم‌پلی این بازی را با هم میبینیم:

 

ٰٰٰ

 

 

علاوه بر ویدیو بالا، ویدیو دیگری نیز توسط کمپانی یوبیسافت منتشر شده که به یک سوال بسیار مهم پاسخ میدهد، پس از بازی Far Cry 5 چه اتفاقی برای Boomer رخ داده است؟ خودتان را برای خبرهای بد آماده کنید:

 

 

 

 

همچنین در‌ مصابحه‌ای با وبسایت گیم اسپات، اولیویا الکساندر (Olivia Alexander) نویسنده بازی Far Cry: New Dawn جزییاتی را از پیشینه داستانی شخصیتهای منفی این بازی یعنی دو خواهر دوقلو به نامهای میکی و جو رهبران گروه Highwaymen ارائه کرده است؛ آنطور که پیدا است این خواهرها برای رهبری گنگ و گروهشان پدر خود را به قتل رساندهاند و همانند سایر شخصیتهای منفی سری Far Cry آنها نیز کاملا دیوانه و روان پریش هستند.

» آن‌ها کاملا توسط دنیایی که باید در آن بزرگ میشدند، شکل گرفتهاند؛ دنیای از کمبود منابع و بی قانونی. همانند هر شخصیت منفی دیگری، دوقلوها نیز با تصور اینکه درحال انجام کار درست هستند، به کار خود ادامه میدهند. فلسفه بازماندگان طراحی برنامهای برای فردا است، اما این افراد برای امروز زندگی میکنند به این صورت که هیچ چیزی اهمیت ندارد، بیاید یک مهمانی داشته باشیم و خوش بگذرانید حتی اگر داشتن این مهمانی، به آدمهای اطراف صدمه بزند.»

این نکته را باید ذکر کنیم که اعضای گنگ Highwaymen با سایر دشمنهای سری Far Cry تفاوتهایی را دارند؛ آن‌ها کودکان و اجتماعات مخصوص به خود را دارا هستند و در میان آن‌ها افرادی با سطحهای متفاوتی از مهارتها و آرمورها وجود خواهد داشت.

بازی آخرالزمانی و جهان باز Far Cry: New Dawn علاوه بر ماموریتهای اصلی و جانبی خود، نوع جدیدی از ماموریتها به نام Expeditions را دارا است که در خارج از محدوده اصلی بازی رخ میدهند و بازیکنها میبایست با نفوذ کردن به مکان اعضای Highwaymen مهمات و تدارکات آن‌ها را بدزدند. این بازی در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ (۱۵ فوریه ۲۰۱۹) برای کنسولهای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و رایانههای شخصی و با قیمت ۳۹٬۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Far Cry: New Dawn
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

مراسم TGA 2018: بازی Far Cry: New Dawn معرفی شد
مراسم TGA 2018: بازی Far Cry: New Dawn معرفی شد

یوبیسافت در مراسم TGA 2018 بازی Far Cry: New Dawn را معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.