انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
انتشار ویدیو 15 دقیقه ای از گیم پلی بازی The Outer Worlds

درجریان مراسم The Game Awards 2018 استودیوهای Obsidian  و Private Division با معرفی بازی The Outer Worlds بسیاری از طرفداران ژانر علمی-تخیلی را به وجد آوردند و همانطور که وعده داده شده بود روز بعد ویدیو جدید و ۱۵ دقیقهای از گیم پلی آن منتشر شد؛ با توجه به این ویدیو اینگونه به نظر میرسد که این بازی، به نوعی یک جانشین معنوی برای بازی Fallout: New Vegas است که با المانهای مختلف نقش آفرینی و شوخ طبعی آمیخته شده است. یکی از نکاتی که در این ویدیو بسیار به چشم میآید استفاده زیاد استودیویObsidian  از شوخ طبعی در میان دیالوگهای بازی و وجود انتخابهای زیاد در مکالمهها است. ویدیو جدید این بازی را با هم میبینیم:

 

 

 

 

شایان ذکر است که در حین انجام بسیاری از ماموریتها بازیکنها قادر خواهند بود که به صورت مخفیانه و بدون ایجاد هرگونه رویارویی و درگیری با دشمنان از آن‌ها عبور کنند و هنگامیکه زمان مبارزهها فرا میرسد، مکانیزم‌های مشابه با بازی‌های شوتر اول شخص همانند  New Vegasکاملا آشکار است. در این بازی مکانیز جدیدی تحت عنوان Tactical Time Dilation وجود دارد که استفاده از آن میتواند با افزایش قدرت ضربات به بازیکنها کمک کند و با وجود یک منظومه شمسی گسترده برای کاوش، مطمئنا بازی The Outer Worlds محیطهای متنوعی را برای جست و جو و دشمنان مختلفی را برای مقابله ارائه میکند. این عنوان همچنین مکانیزم جدیدی را به بازیکنها ارائه میکند که پیروی کردن یا نکردن از آن کاملا اختیاری است؛ براساس این مکانیزم بازیکنها باید در طی بازی براساس اتفاق بدی که برای آن‌ها رخ میدهد، عوامل یا دشمنانی را به عنوان ترس خود انتخاب کنند که در ادامه و در زمان رویارویی با آن‌ها آسیب بیشتری را دریافت خواهند کرد.

 

همانند سری بازیهای Mass Effect، در بازی The Outer Worlds نیز میتوانید خدمه و اعضای کشتی فضایی خود را با مبارزینی از سر تا سر منظومه شمسی پر کنید که هرکدام از آن‌ها نقاط ضعف، نقاط قوت و ماموریتهای جانبی مخصوص به خود را دارا هستند که بازیکن میتواند به دلخواه هر یک از آن‌ها را انجام دهد. علاوه بر این از آنجا که بازی امکان تصمیم گیریهای مختلف را در اختیار بازیکن قرار میدهد، اگر با اعضای خدمهتان بدرفتاری کنید، آن‌ها از نحوه برخورد شما استقبال نخواهند کرد و خدمه را ترک میکنند. این بازی درتاریخ نامشخصی از سال ۲۰‍۱۹ برای رایانههای شخصی و کنسولهای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر میشود.

برچسب ها: The Outer Worlds
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بازی The Outer Worlds با لوکتو
بازی The Outer Worlds با لوکتو

در این با لوکتو به سراغ ساخته استودیو Obsidian Entertainment یعنی بازی The Outer Worlds رفتیم. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 09 فروردین 1400
بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت
بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.