انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
انتشار ویدیو گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2

برای مدتها است که خبر و جزییات جدیدی از بازی Beyond Good and Evil 2 در دسترس نیست و تنها چیزی که در مورد آن شنیدهایم وعدههای یوبیسافت و میشل آنسل (Michel Ancel) سازنده آن بوده است. با این حال امروز یوبیسافت ویدیو جدیدی را از گیم پلی این عنوان منتشر کرده است که به المانهای مختلف این بازی مانند نحوه مبارزات، شخصیتهای بازی، اسکنر اسپایگلس و حالت Co-Op میپردازد. ویدیو جدید بازی Beyond Good and Evil 2 که در آن صحبتهای گیاوم برونیر (Guillaume Brunier) تهیه کننده و امیل مورل (Emile Morel) کارگردان خلاق این بازی نیز وجود دارد را با هم میبینیم:

 

 

 

 

از جمله ویژگیها و جزییات جدیدی که در جریان این ویدیو به صورت کامل معرفی شدند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

-تقویت و آپدیت کردن شخصیت بازی: شما به عنوان یک کاپیتان دزدهای فضایی که همواره با خود شمشیر، اسلحه و یک جتپک را حمل میکنید و قابلیت شخصی سازی آن را دارید، بازی را آغاز میکنید. شخصیتها و سلاحهای شما با استفاده از بخش و قابلیت Augments قابل آپدیت خواهد بود که تواناهایی خاصی را به شما اعطا میکند و امکان تجربه موارد مختلف در مبارزه همانند گیر انداختن دشمنانتان در حباب کند کننده زمان یا فریز کردن آنها با زنجیر الکتریکی را به همراه دارد.

 

اسپایگلس: به منظور مشاهده هرآنچه که دشمنانتان به همراه دارند، شما به اسپایگلس نیاز خواهید داشت که وضعیت، مهارتها و افزودههای دیگر شخصیتها را در کنار جزییات دیگر در مورد لوکیشنها و نقاط مورد علاقه‌تان از محیطهای بازی را به نمایش میگذارد.

 

حالت Co-Op: بازی Beyond Good and Evil 2 یک عنوان آنلاین است و در کنار بخش تک نفره، شما میتوانید این عنوان را همراه با دوستان خود نیز تجربه کنید؛ البته میتوانید هنگامیکه دیگر بازیکنها مشغول انجام کارهای خود هستند آزادانه در محیط بازی کاوش کنید و به کارهای خود پبردازید.

 

وسایل نقلیه: در این بازی شما به طیف گستردهای از وسایل نقلیه با قابلیت پرواز کردن دسترسی خواهید داشت و هر وسیله نقلیهای را که ببینید، میتوانید برانید. شما همچنین میتوانید این وسایل را کاملا شخصی سازی کنید.

 

 

 

 

یوبیسافت هنوز زمان مشخصی را برای عرضه بازی Beyond Good and Evil 2 اعلام نکرده است.

برچسب ها: Beyond Good and Evil 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد
بزودی از گیم پلی بازی Beyond Good and Evil 2 رونمایی خواهد شد

در مصاحبه اخیر تهیه کننده ارشد بازی با یکی از خبرگزاری‌ها، متوجه شدیم که در ماه آینده نمایشی از گیم‌پلی بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
بتا بازی Beyond Good and Evil 2 پایان سال آینده منتشر می شود
بتا بازی Beyond Good and Evil 2 پایان سال آینده منتشر می شود

در نمایشگاه E3 امسال ما شاهد نمایشی از بازی Beyond Good and Evil 2 بودیم. اثری که سال پیش با تریلری سینمایی ما را بیش از بیش مشتاق خودش کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 اسفند 1399
مراسم E3 2018: انتشار تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2
مراسم E3 2018: انتشار تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2

تریلر جدید بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.