Quantcast
لوکتو | قهرمان جدید بازی Overwatch معرفی شد
ورود عضویت

قهرمان جدید بازی Overwatch معرفی شد

توسط هومن طیارزاده در تاریخ 09 تیر 1397
قهرمان جدید بازی Overwatch معرفی شد

قهرمان جدید بازی Overwatch معرفی شده و او یک همستر است.

کمپانی Blizzard مدتی بود که گوشه‌هایی قهرمان بعدی بازی Overwatch یعنی Hammond را به ما نشان می‌داد و حالا مشخص شده که او یک همستر درون یک توپ مخصوص همسترها است. البته این یکی از آن توپ‌های معمولی که می‌توانید از فروشگاه لوازم حیوانات خانگی بخرید نیست؛ این توپ یک لباس روباتی است.

 


 

 

در مراحل ابتدایی ساخت بازی قرار بود یک گربه‌ جت‌پک سوار هم در بازی وجود داشته باشد که بعدا از لیست قهرمان‌ها خط خورد. شاید آن‌ گربه‌ را هیچگاه نبینیم ولی در هر صورت Hammond هم یک موجود پشمالوی کوچک و مرگبار است. او که با نام Wrecking Ball شناخته می‌شود (لطفا با قهرمان جدید و مایلی سایرس جوک نسازید!) یک قهرمان از کلاس Tank است که می‌تواند به راحتی خط دفاعی دشمن را در هم بشکند.

 

قابلیت‌های Wrecking Ball:

اسلحه‌ اصلی او چهار توپ است که روی لباس روباتی‌اش نصب شده است. به علاوه Hammond قابلیتی به نام Adaptive Shield دارد که بر اساس تعداد دشمنانی که در نزدیکی‌اش هستند به میزان سپر دفاعی او اضافه می‌کند.

 


 

توپ روباتی او قابلیت Roll را دارد که باعث می‌شود Wrecking Ball دست و پاهای روباتیکش را جمع کند و به یک توپ همستر مرگبار تبدیل شود. قابلیت بعدی او Grappling Claw است  که به سطوح محیط متصل می‌شود و به تاب خوردن او میان فواصل بین ساختمان‌ها یا دور زدن سریع در گوشه‌ها کمک می‌کند. به علاوه با کمک این قابلیت Wrecking Ball می‌تواند به نهایت سرعتش برسد و خودش را به دشمنان بکوباند که باعث آسیب آن‌ها می‌شود و به عقب پرتابشان می‌کند.

 


 

قابلیت بعدی Piledriver نام دارد که اگر Hammond در هوا باشد و از آن استفاده کنید، خودش را به زمین می‌کوباند و دشمنان را به اطراف پرتاب می‌کند. در نهایت هم Ultimate این کاراکتر که Minefield نام دارد باعث می‌شود که یک میدان مین در اطراف Wrecking Ball ایجاد شود، پس حسابی مراقب آن باشید.

کاراکتر Wrecking Ball از همین الآن در سرور‌های PTR (سرور‌های تست بازی) برای بازی‌ کردن آماده است. اگر هم می‌خواهید صحبت‌های جف کاپلان (Jeff Kaplan)، سازنده‌ی بازی Overwatch، در مورد Hammond را بشنوید می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

 


برچسب ها: Overwatch

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

تاریخ مراسم TGA 2017 مشخص شد

جزئیاتی از مراسم The Game Awards 2017 اعلام شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 19 آبان 1396

نامزدهای مراسم TGA 2017 اعلام شدند

به مراسم The Game Awards 2017 نزدیک می‌شویم. لیست کامل نامزدهای این مراسم را می‌توانید در ادامه بخوانید.

حسام افرومند - 24 آبان 1396

لیست کامل برندگان مراسم The Game Awards 2017

مراسم The Game Awards 2017 نیز به‌پایان رسید و برنده جوایز در بخش‌های مختلف مشخص شد. با لوکتو همراه باشید تا لیست برندگان جوایز امسال این مراسم را مرور کنیم. 

حسام افرومند - 17 آذر 1396


نظر خود را بنویسید


پروفایل های مرتبط


Overwatch
(بازی خارجی)
دنبال کنیدبازی
فیلم
سریال
مطالب