نقد و بررسی


نقد و بررسی بازی Far Cry 6
4
نقد و بررسی بازی Far Cry 6

در این مطلب به نقد و بررسی بازی Far Cry 6 روی کنسول پلی استیشن 5 پرداختیم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 02 شهریور 1401
نقد فیلم Morbius
1
نقد فیلم Morbius

فیلم Morbius با بازی جرد لتو در نقش موربیوس، جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مرد عنکبوتی است که توسط کمپانی سونی تولید و عرضه می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 خرداد 1401
نقد فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
2.5
نقد فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore سومین و به احتمال زیاد آخرین فیلم از مجموعه Fantastic Beasts است که حواشی متعدد حول آن، بیشتر از خود فیلم مورد توجه قرار گرفتند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 01 خرداد 1401
نقد فیلم The Lost City
1 7
نقد فیلم The Lost City

فیلم The Lost City ادای دین به و پارودی فیلم‌های اکشن ماجراجویانه کلاسیک مانند «ایندیانا جونز» و Romancing the Stone است که به هدف خود، سرگرم‌کردن مخاطب، می‌رسد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 31 اردیبهشت 1401
نقد فیلم The Bad Guys
8
نقد فیلم The Bad Guys

فیلم The Bad Guys، جدیدترین فیلم انیمیشن استودیو DreamWorks است که از نظر فنی، مسیر متفاوت و جدیدی را نسبت به آثار سابق این استودیو پیش گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 19 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Sonic the Hedgehog 2
7.5
نقد فیلم Sonic the Hedgehog 2

فیلم Sonic the Hedgehog 2، دنباله فیلم Sonic the Hedgehog است که به شکل غیرمنتظره‌ای هم در گیشه موفق بود، هم نظر مخاطبان را به عنوان اثری اقتباسی از یک بازی ویدیویی جلب کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 اردیبهشت 1401
نقد سریال Moon Knight
4
نقد سریال Moon Knight

مینی سریال Moon Knight اقتباسی از کامیک‌بوک‌های مارول است و داستان مردی است که برای زنده ماندن، خونس،‌ خدای ماه را می‌پذیرد و عدالت او را اجرا می‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 17 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Fresh
8.5
نقد فیلم Fresh

فیلم Fresh اولین تجربه کارگردانی میمی کیو در زمینه فیلم‌های سینمایی، شاید یک فیلم اسلشر به نظر برسد، اما تجربه متفاوتی است که شاید حتی بتوان آن را آزاردهنده خواند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Uncharted
7
نقد فیلم Uncharted

فیلم Uncharted، اقتباسی از مجموعه بازی‌های Uncharted، پس از سال‌ها تلاش سونی برای پیدا کردن افراد مناسب، به کارگردانی روبن فلیشر ساخته و پخش شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 اردیبهشت 1401
نقد فیلم The Batman
9
نقد فیلم The Batman

فیلم The Batman جدیدترین اقتباس از کامیک‌بوک‌های DC بر اساس کاراکتر بتمن است و نگاهی متفاوت و جدید به شوالیه سیاه و ماجراهایش در گاتام می‌اندازد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 11 اردیبهشت 1401
نقد سریال Halo - فصل اول
7
نقد سریال Halo - فصل اول

سریال Halo پس از سال‌ها کشمکش و چالش‌های تولیدی، سرانجام از سرویس پارامونت پلاس پخش شد تا شاید مخاطبان کاملا جدیدی را خارج از دنیای بازی‌های ویدیویی پیدا کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 فروردین 1401
نقد سریال The Afterparty - فصل اول
8.5
نقد سریال The Afterparty - فصل اول

سریال The Afterparty، یک داستان whodunit را در قالب پارودی با گروهی از بازیگرانی شناخته‌شده تعریف می‌کند. آیا کریس میلر توانسته تعادلی بین طنز و داستان معمایی خود ایجاد کند؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 اسفند 1400
نمايش 1 تا 12 از 127 (11 صفحه)