نقد و بررسی


نقد سریال Peacemaker
8
نقد سریال Peacemaker

پس از اینکه The Suicide Squad نتوانست در حد انتظارات برادران وارنر موفقیت‌آمیز باشد، جیمز گان این بار با اسپین آفی بر اساس فیلمش بازگشته است تا شاید اشتباهاتش را جبران کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 دی 1400
نقد سریال The Book of Boba Fett
8
نقد سریال The Book of Boba Fett

پس از سال‌ها انتظار، طرفداران Star Wars، شاهد سریالی با محوریت کاراکتر محبوب بوبا فت هستند. آیا این سریال توانسته در حد و اندازه‌های The Mandalorian ظاهر شود؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 24 دی 1400
نقد فیلم Eternals
6
نقد فیلم Eternals

فیلم Eternals، بر خلاف آن‌چه که مارول و دیزنی قصد داشته‌اند جلوه بدهند، نه اثری جاه‌طلبانه است، نه نشانی از رشد و تحول MCU دارد و فقط یک فیلم هالیوودی تکراری دیگر است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 23 دی 1400
نقد فیلم Mulholland Dr.
10
نقد فیلم Mulholland Dr.

فیلم Mulholland Dr. به کارگردانی دیوید لینچ، اثری غیرمتعارف و سوررئال از فیلمسازی است که مدت‌ها است به این نتیجه رسیده است که کار کردن در هالیوود، سرابی بیش نیست. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 دی 1400
نقد فیلم Event Horizon
7
نقد فیلم Event Horizon

فیلم Event Horizon در زمان اکران، توسط منتقدان، اثری نیمه تمام و احمقانه توصیف شده بود. اما اکنون نگاه سینمادوستان به این فیلم کالت تغییر کرده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 دی 1400
نقد سریال Cobra Kai – فصل چهارم
9
نقد سریال Cobra Kai – فصل چهارم

سریال Cobra Kai،‌ اسپین آف فیلم‌های The Karate Kid، به شکل غیرمنتظره‌ای، یکی از تماشایی‌ترین سریال‌های چند سال اخیر بوده است. آیا فصل چهارم می‌تواند به همان اندازه دیدنی و جذاب باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 دی 1400
نقد فیلم Reminiscence
2.5
نقد فیلم Reminiscence

فیلم Reminiscence به کارگردانی لیزا جوی، یکی از نویسندگان سریال Westworld، قرار بود پدیده سینمای علمی تخیلی در سال ۲۰۲۱ باشد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 دی 1400
نقد فیلم Don't Look Up
8
نقد فیلم Don't Look Up

فیلم Don't Look Up به کارگردانی آدام مک‌کی، یک فیلم هجو انتقادی از واکنش یا عدم واکنش بشر امروزی به بلاهایی است که سر کره زمین آورده است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 دی 1400
نقد فیلم The Matrix Resurrections
3.5
نقد فیلم The Matrix Resurrections

قسمت چهارم فیلم‌های ماتریکس، فصل جدیدی از داستان نیو و ترینیتی را دنبال می‌کند که در دنیایی جدید و متفاوت چشم باز می‌کنند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 07 دی 1400
نقد فیلم The Power of the Dog
9.5
نقد فیلم The Power of the Dog

جین کمپیون پس از مدتی فعالیت در دنیای سریال‌های تلویزیونی، با یک فیلم وسترن به دنیای سینما بازگشته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 06 دی 1400
نقد سریال Hawkeye
5
نقد سریال Hawkeye

سریال Hawkeye، اختتامیه‌ای برای داستان کلینت بارتون و معرفی کیت بیشاپ به دنیای سینمایی مارول است. آیا این سریال توانسته روی شمای کلی MCU اثرگذار باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 04 دی 1400
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home
1 6
نقد فیلم Spider-Man: No Way Home

فیلم Spider-Man: No Way Home را شاید بتوان پرحاشیه‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول دانست که انتظارات از آن به حد غیرطبیعی، بالا رفته است. آیا این فیلم، ارزش تقدیرهایی را که دریافت کرده است، دارد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 آذر 1400
نمايش 1 تا 12 از 104 (9 صفحه)