نقد سریال


نقد سریال Moon Knight
4
نقد سریال Moon Knight

مینی سریال Moon Knight اقتباسی از کامیک‌بوک‌های مارول است و داستان مردی است که برای زنده ماندن، خونس،‌ خدای ماه را می‌پذیرد و عدالت او را اجرا می‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 17 اردیبهشت 1401
نقد سریال Halo - فصل اول
7
نقد سریال Halo - فصل اول

سریال Halo پس از سال‌ها کشمکش و چالش‌های تولیدی، سرانجام از سرویس پارامونت پلاس پخش شد تا شاید مخاطبان کاملا جدیدی را خارج از دنیای بازی‌های ویدیویی پیدا کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 21 فروردین 1401
نقد سریال The Afterparty - فصل اول
8.5
نقد سریال The Afterparty - فصل اول

سریال The Afterparty، یک داستان whodunit را در قالب پارودی با گروهی از بازیگرانی شناخته‌شده تعریف می‌کند. آیا کریس میلر توانسته تعادلی بین طنز و داستان معمایی خود ایجاد کند؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 اسفند 1400
نقد سریال جیران
4.5
نقد سریال جیران

حسن فتحی پس از محبوبیت بی‌رقیب سریال شهرزاد، بار دیگر با یک مثلث عشقی به شبکه نمایش خانگی بازگشته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 اسفند 1400
نقد سریال How I Met Your Father
1 1.5
نقد سریال How I Met Your Father

پس از مدت‌ها انتظار بالاخره سریال How I Met Your Father، اسپین آف سریال پرطرفدار How I Met Your Mother از سرویس Hulu منتشر شده است؛ اما آیا این سریال توانسته به خوبی سریال اصلی باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 05 بهمن 1400
نقد سریال Peacemaker
8
نقد سریال Peacemaker

پس از اینکه The Suicide Squad نتوانست در حد انتظارات برادران وارنر موفقیت‌آمیز باشد، جیمز گان این بار با اسپین آفی بر اساس فیلمش بازگشته است تا شاید اشتباهاتش را جبران کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 دی 1400
نقد سریال The Book of Boba Fett
8
نقد سریال The Book of Boba Fett

پس از سال‌ها انتظار، طرفداران Star Wars، شاهد سریالی با محوریت کاراکتر محبوب بوبا فت هستند. آیا این سریال توانسته در حد و اندازه‌های The Mandalorian ظاهر شود؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 24 دی 1400
نقد سریال Cobra Kai – فصل چهارم
9
نقد سریال Cobra Kai – فصل چهارم

سریال Cobra Kai،‌ اسپین آف فیلم‌های The Karate Kid، به شکل غیرمنتظره‌ای، یکی از تماشایی‌ترین سریال‌های چند سال اخیر بوده است. آیا فصل چهارم می‌تواند به همان اندازه دیدنی و جذاب باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 دی 1400
نقد سریال Hawkeye
4.5
نقد سریال Hawkeye

سریال Hawkeye، اختتامیه‌ای برای داستان کلینت بارتون و معرفی کیت بیشاپ به دنیای سینمایی مارول است. آیا این سریال توانسته روی شمای کلی MCU اثرگذار باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 04 دی 1400
نقد سریال The Witcher - فصل دوم
1 4
نقد سریال The Witcher - فصل دوم

فصل دوم سریال The Witcher که یکی از موردانتظارترین سریال‌های حال حاضر است، سرانجام از نتفلیکس پخش شده است. آیا این سریال توانسته ایرادات متعدد فصل اول را برطرف کند؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 آذر 1400
نقد سریال The Wheel of Time
4
نقد سریال The Wheel of Time

سریال The Wheel of Time می‌توانست از دنیای غنی کتاب‌های رابرت جوردن بهره ببرد اما در نهایت، تقلیدی درجه سوم از Game of Thrones است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 29 آبان 1400
نقد سریال جزیره
1
نقد سریال جزیره

سریال جزیره، در حالی مدعی است که می‌خواهد چشم مخاطب خود را به روی دست‌های پشت پرده اقتصاد باز کند که خود، مبلغ مصرف‌گرایی است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 آبان 1400
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)