نقد فیلم


نقد فیلم Morbius
1
نقد فیلم Morbius

فیلم Morbius با بازی جرد لتو در نقش موربیوس، جدیدترین فیلم از مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی مرد عنکبوتی است که توسط کمپانی سونی تولید و عرضه می‌شوند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 خرداد 1401
نقد فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
2.5
نقد فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore سومین و به احتمال زیاد آخرین فیلم از مجموعه Fantastic Beasts است که حواشی متعدد حول آن، بیشتر از خود فیلم مورد توجه قرار گرفتند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 01 خرداد 1401
نقد فیلم The Lost City
1 7
نقد فیلم The Lost City

فیلم The Lost City ادای دین به و پارودی فیلم‌های اکشن ماجراجویانه کلاسیک مانند «ایندیانا جونز» و Romancing the Stone است که به هدف خود، سرگرم‌کردن مخاطب، می‌رسد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 31 اردیبهشت 1401
نقد فیلم The Bad Guys
8
نقد فیلم The Bad Guys

فیلم The Bad Guys، جدیدترین فیلم انیمیشن استودیو DreamWorks است که از نظر فنی، مسیر متفاوت و جدیدی را نسبت به آثار سابق این استودیو پیش گرفته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 19 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Sonic the Hedgehog 2
7.5
نقد فیلم Sonic the Hedgehog 2

فیلم Sonic the Hedgehog 2، دنباله فیلم Sonic the Hedgehog است که به شکل غیرمنتظره‌ای هم در گیشه موفق بود، هم نظر مخاطبان را به عنوان اثری اقتباسی از یک بازی ویدیویی جلب کرد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 18 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Fresh
8.5
نقد فیلم Fresh

فیلم Fresh اولین تجربه کارگردانی میمی کیو در زمینه فیلم‌های سینمایی، شاید یک فیلم اسلشر به نظر برسد، اما تجربه متفاوتی است که شاید حتی بتوان آن را آزاردهنده خواند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Uncharted
7
نقد فیلم Uncharted

فیلم Uncharted، اقتباسی از مجموعه بازی‌های Uncharted، پس از سال‌ها تلاش سونی برای پیدا کردن افراد مناسب، به کارگردانی روبن فلیشر ساخته و پخش شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 اردیبهشت 1401
نقد فیلم The Batman
9
نقد فیلم The Batman

فیلم The Batman جدیدترین اقتباس از کامیک‌بوک‌های DC بر اساس کاراکتر بتمن است و نگاهی متفاوت و جدید به شوالیه سیاه و ماجراهایش در گاتام می‌اندازد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 11 اردیبهشت 1401
نقد فیلم Nightmare Alley
9
نقد فیلم Nightmare Alley

فیلم Nightmare Alley، جدیدترین اثر گیرمو دل تورو، اقتباسی از رمانی به همین نام درباره مردی است که با مهارت‌های ذهن خوانی می‌خواهد ثروتمند شود. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 13 اسفند 1400
نقد فیلم Perfect Strangers (2022)
8
نقد فیلم Perfect Strangers (2022)

فیلم Perfect Strangers، بازسازی فیلمی ایتالیایی به همین نام و محصول مشترک امارات متحده عربی، لبنان و مصر و اولین فیلم عربی زبان سرویس نتفلیکس است. آیا این فیلم می‌تواند نوید عصر جدیدی در سینمای عرب را سر دهد؟ با لوکتو همراه باشید؟

رامتین کاظمی - 10 اسفند 1400
نقد فیلم The Electrical Life of Louis Wain
9.5
نقد فیلم The Electrical Life of Louis Wain

فیلم The Electrical Life of Louis Wain داستان زندگی لویی وین، نقاش و طراح انگلیسی است که به دلیل نقاشی‌هایی که از گربه‌ها می‌کشید، ماندگار شد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 07 اسفند 1400
نقد فیلم House of Gucci
7
نقد فیلم House of Gucci

ریدلی اسکات در دومین فیلم خود در سال ۲۰۲۱، بار دیگر سراغ داستانی تاریخی رفته است و سرنوشت تراژیک خانواده گوچی را تعریف می‌کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 28 بهمن 1400
نمايش 1 تا 12 از 96 (8 صفحه)