نقد فیلم


نقد فیلم A Quiet Place Part II
8
نقد فیلم A Quiet Place Part II

بدون المان رازآلودگی فیلم اول، آیا فیلم A Quiet Place Part II می‌تواند تعلیق و هیجان فیلم اول را خلق کند و فیلم موفقی باشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 01 مرداد 1400
نقد فیلم Extraction
6.5
نقد فیلم Extraction

فیلم Extraction به عنوان یک فیلم اکشن، تقریبا همه ظرفیت‌های لازم را برای تبدیل شدن به یکی از بهترین فیلم‌های تاریخ را دارد، اما یک مشکل بزرگ، مانع اصلی موفقیت این فیلم است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 29 تیر 1400
نقد فیلم Black Widow
7.5
نقد فیلم Black Widow

فیلم Black Widow سرانجام فرصتی به ناتاشا رومانوف می‌دهد تا ستاره فیلم باشد. آیا این کاراکتر به تنهایی می‌تواند بار یک فیلم از MCU را به دوش بکشد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 28 تیر 1400
نقد فیلم Wrath of Man
8
نقد فیلم Wrath of Man

فیلم Wrath of Man جدیدترین فیلم گای ریچی، کارگردان صاحب سبک انگلیسی است که می‌توان آن را برداشتی از فیلم Le Conoveur قلمداد کرد تا یک بازسازی آمریکایی دیگر. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 13 تیر 1400
نقد فیلم Those Who Wish Me Dead
7.5
نقد فیلم Those Who Wish Me Dead

فیلم Those Who Wish Me Dead، علیرغم برخی ایرادات در فیلمنامه، نمونه سرگرم‌کننده از سینمای نئووسترن آمریکایی است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 31 خرداد 1400
نقد فیلم Capone
1.5
نقد فیلم Capone

فیلم Capone به سال‌های آخر زندگی ال کاپون، گنگستر معروف آمریکایی می‌پردازد اما آیا حرفی هم برای گفتن دارد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 29 خرداد 1400
نقد فیلم Bloodshot
5
نقد فیلم Bloodshot

فیلم Bloodshot اقتباسی از کامیک‌بوکی به همین نام است که می‌تواند سرآغاز یک فرنچایز ابرقهرمانی جدید باشد. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 خرداد 1400
نقد فیلم Oxygen
1 9
نقد فیلم Oxygen

فیلم Oxygen در نگاه اول، مانند داستانی تکراری در ژانر نوپای انزوا به نظر می‌رسد، اما داستان آن دارای پیچش منحصربفردی است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 26 خرداد 1400
نقد فیلم Birds of Prey
7
نقد فیلم Birds of Prey

آیا فیلم Birds of Prey توانسته هارلی کویین را به عنوان یک پروتاگونیست جدید در فیلم‌های کامیک بوکی نشان دهد؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 12 خرداد 1400
نقد فیلم 21 Bridges
4.5
نقد فیلم 21 Bridges

فیلم 21 Bridges فرصت خوبی برای به چالش کشیدن معضلاتی است که پلیس و در پی آن سیستم قضایی با آن‌ها مواجه است اما فیلمنامه قدر این فرصت را ندانسته است. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 خرداد 1400
نقد فیلم Doctor Sleep
6
نقد فیلم Doctor Sleep

آیا فیلم Doctor Sleep دنباله خوبی برای فیلم The Shining یا اقتباسی قابل قبول از کتاب استفن کینگ است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 08 خرداد 1400
نقد فیلم Army of the Dead
5.5
نقد فیلم Army of the Dead

زک اسنایدر پس از شکست در دنیای سینمایی DC، باز هم به سراغ زامبی‌هایی رفته که آغاز کار او به عنوان کارگردان در سینما بودند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 05 خرداد 1400
نمايش 1 تا 12 از 65 (6 صفحه)