Quantcast
لوکتو | اولین تریلر فیلم Avengers 4 منتشر شد
ورود عضویت

اولین تریلر فیلم Avengers 4 منتشر شد

توسط خشایار بهرامی در تاریخ 17 آذر 1397
اولین تریلر فیلم Avengers 4 منتشر شد

پس از مدتها انتظار سرانجام اولین تریلر رسمی از فیلم مورد انتظار Avengers 4 منتشر شد که بدون شک غمانگیز ترین و دشوارترین لحظات ماجراجویی بزرگترین قهرمانان زمین را به تصویر میکشد. همانطور که در این تریلر پیدا است شخصیتهای کاپیتان آمریکا با بازی کریس ایوانز (Chris Evans) و بلک ویدو با بازی اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johanson) برای تهیه نقشه و برنامهای به منظور شکست دادن ثانوس، شخصیت منفی فیلم Infinity War و شخصی که نیمی از تمام موجودات زنده بین کهکشانها را به منظور برقراری تعادل به خاکستر تبدیل کرده است، در تلاش هستند. در این تریلر همچنین اعلام شد که قسمت چهارم از سری محبوب و موفق Avengers تحت عنوان Endgame در تاریخ شش اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۶ آپریل ۲۰۱۹) اکران خواهد شد. تریلر این فیلم را با هم میبینیم:

 

 

همانطور که مطمئنا همه طرفداران دنیای سینمایی مارول به خاطر دارند، فیلم Avengers: Infinity War با تجزیه و نابود شدن نیمی از اعضای تیم انتقام جویان به پایان رسید و تریلر فیلم چهارم در لحظات ابتدایی خود شخصیت آیرون من با بازی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr) را نشان میدهد که در فضا گمشده و شناور است و تنها برای یک روز دیگر اکسیژن دارد و در روی زمین نیز شخصیتهای کاپیتان آمریکا و بلک ویدو در حال انجام کارهایی هستند اما همانطور که در مکالمه زیر پیدا است هیچ نقطه قوت یا مثبتی در میان صحبتهای آنها دیده نمیشود.

کاپیتان آمریکا: » ما دوستانمان را از دست دادیم، ما خانواده را از دست دادیم، ما بخشی از خودمان را از دست دادیم و این بزرگترین نبرد زندگی ما است»

بلک ویدو: »این نقشه جواب خواهد داد»

کاپیتان آمریکا: » میدانم که جواب خواهد داد چرا که اگر موفقیت آمیز نباشد، نمیدانم که چه کار باید بکنم»

جو و آنتونی روسو (Joe & Anthony Russo) کارگردانهای فیلم Infinity War به همراه کریستوفر مارکوس (Christopher Markus) و استفن مکفیلی (Stephen McFeely) نویسندگان آن، در فیلم چهارم نیز بازگشتهاند و از دیگر شخصیتها و بازیگران این فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) به عنوان دکتر استرنج، تام هالند (Tom Holland) به عنوان اسپایدرمن، چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) به عنوان بلک پنتر، کریس همثورث (Chris Hemsworth) به عنوان ثور و مارک رافولو (Mark Ruffalo) به عنوان هالک اشاره کرد.


برچسب ها: Avengers 4 - Avengers Endgame

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

انتشار تریلر جدید فیلم Captain Marvel

دومین تریلر رسمی از فیلم مورد انتظار Captain Marvel منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 13 آذر 1397

تیزر فیلم سینمایی شیر شاه منتشر شد

اولین تیزر بازسازی سینمایی شیر شاه منتشر شد. برای دیدن آن با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 02 آذر 1397

ویدیو جدیدی از فیلم Joker منتشر شد

پس از انتشار چندین تصویر از شخصیت جوکر با بازی خوآکین فینیکس، امروز ویدیو جدیدی از وی در فیلم Joker منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 17 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب