Quantcast
لوکتو | توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral
ورود عضویت

توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 09 آذر 1396
توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

تقریبا یک ماه از تعطیلی استودیو Visceral سازنده سری بازی های Dead Space توسط الکترونیک آرتز می‌گذرد و پروژه Star Wars این استودیو به یک واحد دیگر محول شده است. معاون بخش روابط عمومی این شرکت در پاسخ به خبرنگاران درباره این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است:
"ما مدام در حال بررسی این بازی (استاروارز) بودیم و به عنوان یک بازی با داستان خطی، تصمیم به تغییر پروژه از ابتدا گرفتیم. دلیل این موضوع این است که نظر طرفداران به بازی‌هایی با داستان خطی چندان مثبت نیست."

او در ادامه گفت: "طرحی که برای این پروژه در نظر گرفته شده بود بسیار عظیم و کامل به نظر می‌رسید، اما در حین ساخت بازی از نتیجه و بازخورد مالی این پروژه راضی نبودیم و همین باعث انتقال بازی به یک استودیو دیگر شد. در واقع تعطیلی این استودیو یک تصمیم مالی بوده است. در حال حاضر الکترونیک آرتز در حال پیدا کردن محل کار مناسب برای کارمندان استودیو Visceral است. ژانر وحشت نیز در حال از دست دادن طرفداران است و از طرفی بازی Mass Effect Andromeda برای الکترونیک آرتز یک شکست محسوب می‌شد. بازی های تک نفره طرفداران چندانی ندارند و Need for Speed آن جذابیت گذشته را ندارد. برای ادامه نیاز به اصلاح استفاده از منابع بود."

البته این ادعا به واقعیت نزدیک نیست چرا که بازی هایی مانند The Witcher یا Skyrim در عین تک نفره بودن، فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند و این در حالی ‌است که بسیاری از بازی های نینتندو نیز تک نفره هستند.
از طرفی دیگر ژانر وحشت نیز طرفداران خاص خودش را دارد و The Evil Within به همراه Resident Evil فروش خوبی را تجربه کرده‌اند. شاید در آینده شاهد بازگشت استودیو Visceral به صنعت بازی‌سازی باشیم. 
نظر شما در رابطه با اظهار نظر الکترونیک آرتز چیست؟ شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

ماموریت‌ های جانبی بازی Cyberpunk 2077 داستان پیچیده و کاملی خواهند داشت

با توجه به اطلاعات جدید، سازندگان ازی Cyberpunk 2077 می‌خواهند ماموریت‌های جانبی بازی داستان‌هایی کامل و با پیچیدگی کافی داشته باشند. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 شهریور 1397

سیستم مورد نیاز بازی Devil May Cry 5 مشخص شد

استیم در جدیدترین بروزرسانی صفحه بازی Devil May Cry 5، سیستم موردنیاز بازی را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 شهریور 1397

استودیو های مختلفی خواهان استخدام کارمندان استودیو Telltale هستند

پس از تعطیل شدن استودیوی Telltale و بی‌کار شدن همه کارمندان آن، استودیو و کمپانی‌های مختلفی به اعضای این استودیو پیشنهاد کار داده‌اند. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 01 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب