Quantcast
لوکتو | توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral
ورود عضویت

توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 09 آذر 1396
توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

تقریبا یک ماه از تعطیلی استودیو Visceral سازنده سری بازی های Dead Space توسط الکترونیک آرتز می‌گذرد و پروژه Star Wars این استودیو به یک واحد دیگر محول شده است. معاون بخش روابط عمومی این شرکت در پاسخ به خبرنگاران درباره این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است:
"ما مدام در حال بررسی این بازی (استاروارز) بودیم و به عنوان یک بازی با داستان خطی، تصمیم به تغییر پروژه از ابتدا گرفتیم. دلیل این موضوع این است که نظر طرفداران به بازی‌هایی با داستان خطی چندان مثبت نیست."

او در ادامه گفت: "طرحی که برای این پروژه در نظر گرفته شده بود بسیار عظیم و کامل به نظر می‌رسید، اما در حین ساخت بازی از نتیجه و بازخورد مالی این پروژه راضی نبودیم و همین باعث انتقال بازی به یک استودیو دیگر شد. در واقع تعطیلی این استودیو یک تصمیم مالی بوده است. در حال حاضر الکترونیک آرتز در حال پیدا کردن محل کار مناسب برای کارمندان استودیو Visceral است. ژانر وحشت نیز در حال از دست دادن طرفداران است و از طرفی بازی Mass Effect Andromeda برای الکترونیک آرتز یک شکست محسوب می‌شد. بازی های تک نفره طرفداران چندانی ندارند و Need for Speed آن جذابیت گذشته را ندارد. برای ادامه نیاز به اصلاح استفاده از منابع بود."

البته این ادعا به واقعیت نزدیک نیست چرا که بازی هایی مانند The Witcher یا Skyrim در عین تک نفره بودن، فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند و این در حالی ‌است که بسیاری از بازی های نینتندو نیز تک نفره هستند.
از طرفی دیگر ژانر وحشت نیز طرفداران خاص خودش را دارد و The Evil Within به همراه Resident Evil فروش خوبی را تجربه کرده‌اند. شاید در آینده شاهد بازگشت استودیو Visceral به صنعت بازی‌سازی باشیم. 
نظر شما در رابطه با اظهار نظر الکترونیک آرتز چیست؟ شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

اهدای جایزه به هیدتاکا میازاکی در مراسم Golden Joystick Awards 2018

در جریان مراسم Golden Joystick Awards 2018، جایزه یک عمر دست آورد حرفه ای به هیدتاکا میازاکی اهدا شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 28 آبان 1397

محتوای گسترش دهنده Final Fantasy 14 سال آینده منتشر خواهد شد

محتوای گسترش دهنده Final Fantasy 14 سال آینده منتشر خواهد شد

محمد جواد عبداللهی پور - 28 آبان 1397

دنباله بازی Until Dawn ممکن است در دست ساخت باشد

دنباله بازی ترسناک Until Dawn محصول سال ۲۰۱۵ احتمالا در دست ساخت است. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 26 آبان 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب