Quantcast
لوکتو | توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral
ورود عضویت

توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

توسط احمدرضا آوار در تاریخ 09 آذر 1396
توضیحات الکترونیک آرتز درباره تعطیلی پروژه Star Wars استودیو Visceral

تقریبا یک ماه از تعطیلی استودیو Visceral سازنده سری بازی های Dead Space توسط الکترونیک آرتز می‌گذرد و پروژه Star Wars این استودیو به یک واحد دیگر محول شده است. معاون بخش روابط عمومی این شرکت در پاسخ به خبرنگاران درباره این موضوع توضیحاتی را ارائه کرده است:
"ما مدام در حال بررسی این بازی (استاروارز) بودیم و به عنوان یک بازی با داستان خطی، تصمیم به تغییر پروژه از ابتدا گرفتیم. دلیل این موضوع این است که نظر طرفداران به بازی‌هایی با داستان خطی چندان مثبت نیست."

او در ادامه گفت: "طرحی که برای این پروژه در نظر گرفته شده بود بسیار عظیم و کامل به نظر می‌رسید، اما در حین ساخت بازی از نتیجه و بازخورد مالی این پروژه راضی نبودیم و همین باعث انتقال بازی به یک استودیو دیگر شد. در واقع تعطیلی این استودیو یک تصمیم مالی بوده است. در حال حاضر الکترونیک آرتز در حال پیدا کردن محل کار مناسب برای کارمندان استودیو Visceral است. ژانر وحشت نیز در حال از دست دادن طرفداران است و از طرفی بازی Mass Effect Andromeda برای الکترونیک آرتز یک شکست محسوب می‌شد. بازی های تک نفره طرفداران چندانی ندارند و Need for Speed آن جذابیت گذشته را ندارد. برای ادامه نیاز به اصلاح استفاده از منابع بود."

البته این ادعا به واقعیت نزدیک نیست چرا که بازی هایی مانند The Witcher یا Skyrim در عین تک نفره بودن، فروش بسیار خوبی را تجربه می‌کنند و این در حالی ‌است که بسیاری از بازی های نینتندو نیز تک نفره هستند.
از طرفی دیگر ژانر وحشت نیز طرفداران خاص خودش را دارد و The Evil Within به همراه Resident Evil فروش خوبی را تجربه کرده‌اند. شاید در آینده شاهد بازگشت استودیو Visceral به صنعت بازی‌سازی باشیم. 
نظر شما در رابطه با اظهار نظر الکترونیک آرتز چیست؟ شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 29 آذر 1397

تاریخ انتشار قسمت دوم بازی Life is Strange 2 مشخص شد

استودیو دونت‌ناد انترتینمنت در نهایت پس از مدت‌ها انتظار تاریخ انتشار عنوانLife is Strange 2 Episode 2 را مشخص کرد. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 29 آذر 1397

بازی Pillars of Eternity 2 سال ۲۰۱۹ به کنسول ها می ‌آید

در حالی که مایکروسافت پیشتر استودیو Obsidian Entertainment را به عنوان سازنده بازی Fallout New Vegas و چند عناوین دیگر خریداری کرد، اما این استودیو روی برخی عناوین قبلی هم مشغول به کار است. با لوکتو همراه باشید.

مهتاب جهاندار - 28 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب