بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

مرتضی لیایی مرتضی لیایی در 30 اسفند 1399
بازی FIFA 19 صدرنشین جدول فروش انگلستان

جدول فروش انگلستان یکی از مهم‌ترین آمار فروش بازی‌ها از نگاه بازیکنان است و در این میان به صورت هفتگی اسامی پرفروش‌ترین عناوین هفته در این جدول اعلام می‌شود. به تازگی لیست اسامی پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته  UK charts اعلام شد که به شکل عجیبی بازی Spider-Man در لیست 10 عنوان برتر وجود ندارد.

 

اگرچه بازی Spider-Man سریع‌ترین فروش را در میان بازی‌های پلی استیشن 4 در انگلستان داشته و توانسته رکورد Uncharted 4 را بشکند، اما در لیست این هفته از میان برترین‌ها کنار رفته است. به گفته سونی بازی  Spider-Man در جمعه سیاه و فروش جهانی آمار خیره کننده‌ای به خود اختصاص داد و شرکت ژاپنی به تحسین فروش آن پرداخته است.

 

باتوجه به لیست پرفروش‌ترین‌ها در این هفته، FIFA 19 در صدر جدول قرار داشته و بازی Red Dead Redemption 2 نیز در جایگاه دوم قرار دارد. رتبه سوم به Call of Duty: Black Ops 4 اختصاص داده شده و عنوان شوتر اول شخص Battlefield 5 نیز در جایگاه چهارم قرار گرفته است.

 

به هر حال در فهرست ادامه مطلب می‌توان شاهد اسامی پرفروش‌‌ترین بازی‌های این هفته انگلستان بود که برخی‌ها با رشد فروش و برخی دیگر با کاهش فروش رو به رو شدند. برای پایان سال جاری نیز عناوین پرفروشی در کار نیست و بعید به نظر می‌رسد شاهد تغییرات بزرگی در این فهرست طی هفته‌های آینده باشیم:

 

  1. FIFA 19
  2. Red Dead Redemption 2
  3. Call of Duty: Black Ops 4
  4. Battlefield 5
  5. Forza Horizon 4
  6. Spyro Reignited Trilogy
  7. Pokemon Let’s Go Pikachu
  8. Assassin’s Creed Odyssey
  9. Mario Kart 8: Deluxe
  10. Fortnite: Deep Freeze Bundle
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

پرفروش ترین بازی های PlayStation Store در ماه سپتامبر
پرفروش ترین بازی های PlayStation Store در ماه سپتامبر

عملکرد خوب بازی‌ Spider-Man در PlayStation Store نشان دهنده محبوبیت بسیار زیاد این عنوان است. برای مشاهده پرفروش ترین عناوین ماه سپتامبر با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.