با گلوبال گیم جم 2022 آشنا شوید + نحوه شرکت در رویداد

تیم Looketo تیم Looketo در 30 دی 1400
با گلوبال گیم جم 2022 آشنا شوید + نحوه شرکت در رویداد

سریع بهت میگم داستان چیه!

اگر دوست داری با بیش از 47 هزار نفر علاقمند به بازی‌سازی که از 113 کشور دنیا به صورت هم‌زمان توی این رویداد شرکت می‌کنند، طی دو روز مشغول ساخت بازی خودت بشی، باید گلوبال گیم جم روتجرب کنی. تو و تمام همراهانت فقط 48 ساعت وقت دارید که ایده‌اتون رو به بازی‌ای تبدیل کنید که با موضوع رویداد هماهنگه. موضوع رویداد هم تو روز اول بهتون اطلاع داده می‌شه. 

گلوبال گیم جم چیست؟

گیم جم جهانی (Global Game Jam) بزرگترین رویداد دو روزه بازی‌سازی دنیاست که در شهرها و کشورهای زیادی، به‌صورت همزمان میزبانی می‌شود.

افراد داوطلبی که عاشق بازی‌های ویدیویی هستند، مسئولیت میزبانی این رویداد جهانی را در شهر‌های مختلف بر عهده می‌گیرند تا شرکت‌کنندگان طی دو روز متوالی با یک موضوع خاص مشغول به ساخت بازی‌ای شوند که زاییده ذهن خودشان است.
 

لطفا پس از دریافت بلیت در ایوند حتما در سایت Global Game jam ثبت‌نام کرده و به لیست شرکت‌کنندگان دانشگاه تهران بپیوندید.

چرا باید گلوبال گیم جم شرکت کنیم؟

طی این رویداد تنها ۴۸ ساعت فرصت دارید تا یک بازی لذت بخش و خلاقانه بسازید. این زمان محدود باعث می‌شود بسیاری از پیشفرض‌هایی که در پروژه‌های روزمره‌ بازی‌سازی دارید را کنار گذاشته و فقط به خلاقیت و کامل کردن ایده‌تان فکر کنید. بازی ساخته شده در گیم جم قرار نیست عنوانی درآمدزا باشد که  به صورت مستقل منتشر می‌شود، در این رویداد شما با ایده و دیدگاه جدیدی به یک موضوع نگاه خواهید کرد و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌تان با ایده هزاران شرکت کننده دیگر که در شرایطی مشابه با شما بازی ساخته‌اند، مقایسه خواهید شد.

ممکن است ایده‌هایی که در طول ۴۸ برگزاری گیم جم به فکرتان می‌رسند در نهایت به بازی‌هایی  تبدیل شوند که هیچ‌وقت تصور نمی‌کردید توانایی ساختن‌شان را دارید!

چرا باید در گیم جم دانشگاه تهران ثبت نام کنم؟

جدا از این که کنار هم با بازی‌سازهای جدید آشنا می‌شویم و تجربیات جدیدی یاد به دست می‌آوریم. در سال جاری قصد داریم یک گیم جم فعال و باحال داشته باشیم.

 

کد تخفیف 30 درصدی برای شرکت در رویداد گلوبال گیم جم مخصوص خوانندگان لوکتو:   looketo2022        

 

در ۴۸ ساعت رویداد چه امکاناتی در گیم جم دانشگاه تهران فراهم است؟

میز و صندلی و فضای کاری مناسب، اینترنت، چای و نسکافه، روزانه دو میان وعده و یک وعده غذا برای شما مهیا خواهد شد تا این ۴۸ ساعت برگزاری مسابقه تمامی تمرکز خود را به ساخت بازی معطوف کنید.

رویداد چطور برگزار می‌شود؟

صبح روز پنجشنبه ساعت 9 صبح رویداد گلوبال گیم جم 2022 به طور رسمی در استارتاپ فکتوری باکس آغاز خواهد شد. بعد از اعلام موضوع امسال تیم‌ها شروع به ایده پردازی و ساخت بازی خواهند کرد. فعلا امکان اسکان در شب رویداد وجود ندارد ولی تلاش می‌کنیم که این امکان فراهم شود.

روز جمعه ساعت 10 شب کار ما در باکس تمام خواهد شد ولی شرکت‌کننده‌ها تا ۹ صبح شنبه فرصت دارند تا بازی‌های خودشان را در سایت گلوبال گیم جم آپلود کنند.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.