پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۷

حامد افرومند حامد افرومند در 29 بهمن 1400
پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۷

مدتی بود که تصمیم داشتیم قسمت هفتم پیشنهادهای خودمونی را ضبط کنیم و هر بار به دلیلی این اتفاق نمی‌افتاد. قرار بود هر ماه یک قسمت ضبط کنیم و متوجه شدیم در آستانه سال ۱۴۰۱، این سومین قسمت پیشنهادهای خودمونی در سال ۱۴۰۰ بود. همین موضوع و سوال‌های زیادی که از ما در مورد قسمت جدید می‌شد، باعث شد که با جدیت بیشتری به سراغ این برنامه بیاییم. با توجه به فاصله زیاد با قسمت قبل، این فرصت را پیدا کردیم که آثار زیادی را در حوزه سرگرمی تجربه کنیم. بسیاری از تجربه‌های ماه‌های گذشته در این ویدیو مطرح نشد و ممکن است در قسمت‌های بعدی از آن‌ها حرف بزنیم. بعد از تماشای این قسمت، حتما منتظر اپیزود ویژه نوروز هم باشید. 

اگر تا به‌حال پیشنهادهای خودمونی را تماشا نکردید، باید بدانید که قرار است آثار با کیفیتی در زمینه بازی‌های ویدیویی، سینما، تلویزیون و کتاب به شما معرفی کنیم. اگر قصد دارید اوقات فراغت خود را با این موارد پر کنید، حتما پیشنهادی ما به شما کمک می‌کند تا با دقت بیشتری انتخاب‌های خود را انجام دهید و تجربه خوبی داشته باشید. اگر از پیشنهادهای ما استفاده کردید، حتما نظر خود را در رابطه با آن‌ها بنویسید. در پایین می‌توانید قسمت هفتم پیشنهادهای خودمونی را تماشا کنید:

 

 

تماشای این قسمت از یوتیوب

 

نظر شما در مورد پیشنهادی این قسمت چه بود؟ از آن‌جا که سری برنامه‌های پیشنهادهای خودمونی تاریخ انقضا ندارند، می‌توانید قسمت‌های قبلی را نیز تماشا کنید و از پیشنهادهای ما استفاده کنید.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۶ 3
پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۶

در قسمت ششم پیشنهادهای خودمونی لوکتو بعد از مدت‌ها با معرفی بازی، فیلم، سریال و کتاب در خدمت شما هستیم. با لوکتو و تماشای این ویدیو همراه باشید.

پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۵
پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۵

با کمی تاخیر با قسمت پنجم پیشنهادهای خودمونی لوکتو بازگشتیم تا بازی، فیلم، سریال و کتاب پیشنهاد کنیم. با لوکتو همراه باشید.

پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۴ | ویژه نوروز ۱۴۰۰
پیشنهادهای خودمونی - قسمت ۴ | ویژه نوروز ۱۴۰۰

در قسمت چهارم پیشنهادهای خودمونی هم به معرفی بازی، فیلم، سریال و کتاب پرداختیم. با لوکتو همراه باشید.

پیشنهادهای خودمونی لوکتو | قسمت ۳
پیشنهادهای خودمونی لوکتو | قسمت ۳

در قسمت سوم پیشنهادهای خودمونی لوکتو چند پیشنهاد هیجان انگیز برای شما آماده کردیم. با ما همراه باشید.

پیشنهادهای خودمونی لوکتو | قسمت ۲
پیشنهادهای خودمونی لوکتو | قسمت ۲

در قسمت دوم پینشنهادهای خودمونی چند فیلم، سریال و بازی به شما معرفی کردیم. با لوکتو همراه باشید.

مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.