رادیو لوکتو پیشنهاد ویژه کست باکس

حامد افرومند حامد افرومند در 21 فروردین 1400
رادیو لوکتو پیشنهاد ویژه کست باکس

رادیو لوکتو کار خود را از آبان ماه سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. تا به‌امروز و زمان نگارش این مطلب، ۴۵ قسمت با موضوعات مختلف برای پادکست صوتی رادیو لوکتو ضبط شده است. از زمانی که رادیو لوکتو کار خود را آغاز کرد، پادکست‌های بسیار کمی در زمینه بازی‌های ویدیویی فعالیت داشتند و تا امروز هم اوضاع تغییر خاصی نکرده است. اگرچه رادیو لوکتو به مباحث دیگری که در زمینه سینما، ‌تلویزیون و کتاب هم می‌پردازد؛ اما بسیاری این پادکست را به‌عنوان یک پادکست در حوزه بازی‌های ویدیوی می‌شناسند. عمده فعالیت رادیو لوکتو روی کست باکس (Castbox) انجام می‌شود. این در حالی است که ما در شنوتو و ناملیک نیز حضور داریم؛ اما با توجه به محدودیت‌های کمتر، تمرکز اصلی خود را روی کست‌باکس گذاشته‌ایم. 

رادیو لوکتو مسیر پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و بعد از اتفاق‌هایی که برای وب‌سایت لوکتو افتاد، تا مدت‌ها هیچ فعالیتی نداشت. از اواخر سال ۹۸ بود که فعالیت رادیو لوکتو از سر گرفته شد و اپیزودهای بیشتری برای این پادکست صوتی منتشر کردیم. این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که سرانجام اپلیکیشن و وب‌سایت Castbox، رادیو لوکتو را به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین پادکست‌های فارسی در بالاترین قسمت صفحات خود به کاربران پیشنهاد داد:

 

رادیو لوکتو پیشنهاد ویژه وب‌سایت و اپلیکیشن کست باکس

 

این اولین بار بود که یک پادکست فارسی مرتبط با بازی‌های ویدیویی، در چنین جایگاهی در کست باکس قرار می‌گرفت. این موضوع باعث شد تا مخاطب بیشتری با رادیو لوکتو آشنا شود و توجه زیادی به رادیو لوکتو جلب شود. موفقیت به‌دست آمده در کست باکس، آغاز مسیری سخت‌تر برای لوکتو خواهد بود تا در آینده رادیو لوکتو محتوای بهتر و مخاطب بیشتری داشته باشد. شما هم می‌توانید در این مسیر با انتقادها و پیشنهادهای خود به بهتر شدن پادکست رادیو لوکتو کمک کنید. 

 

در پایان اگر صاحب پادکستی در زمینه‌های بازی‌های ویدیویی، سینما، سریال‌های تلویزیونی و کتاب هستید، آماده‌ایم تا از شما حمایت کنیم و همکاری مشترک داشته باشیم. برای ارتباط با ما کافی است به Looketo@gmail.com ایمیل ارسال کنید.

 

برچسب ها: لوکتو, Castbox
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

آیا شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی باید زیبا باشند؟
آیا شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی باید زیبا باشند؟

در قسمت جدید رادیو لوکتو درباره موضوعی صحبت کردیم که کمتر به اون پرداخته شده است. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 07 تیر 1402
پاسخ به سوال‌های شما
پاسخ به سوال‌های شما

در ادامه به سوال‌هایی که از ما پرسیده بودید پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 24 اسفند 1401
رادیو لوکتو: داستان سری The Witcher
رادیو لوکتو: داستان سری The Witcher

در این قسمت از رادیو لوکتو شنونده داستان سری The Witcher، روایت شکل گیری دنیا و رخدادهای مهم این سری خواهید بود. با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 30 بهمن 1401
بازی‌های مهمی که تا پایان سال ۱۴۰۱ عرضه می‌شوند
بازی‌های مهمی که تا پایان سال ۱۴۰۱ عرضه می‌شوند

بازی‌هایی که تا پایان سال ۱۴۰۱ عرضه می‌شوند، قطعا این سال را به یک سال به یادماندنی تبدیل خواهند کرد. با ما همراه باشید.

تولد پنج سالگی لوکتو 2
تولد پنج سالگی لوکتو

تولد پنج سالگی لوکتو را جشن گرفتیم و به‌همین مناسبت ویدیویی تدارک دیدیم که در ادامه مطلب می‌توانید آن را تماشا کنید. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 11 دی 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.