استودیوی Square Enix دیگر بازی‌ های Go نخواهد ساخت

هومن طیارزاده هومن طیارزاده در 30 اسفند 1399
استودیوی Square Enix دیگر بازی‌ های Go نخواهد ساخت

طبق گزارش سایت PCGamesInsider.biz به نظر می‌رسد استودیوی Square Enix Montreal دیگر فرنچایز های Hitman Go، Lara Croft Go و Dues Ex Go را ادامه نخواهد داد.

پاتریک ناود (Patrick Naud)، رئیس این استودیو گفت: «باید بگویم که خیر، ما رو ساخت بازی های دیگری از سری Go کار نمی‌کنیم، متأسفم.» بازی های Hitman Go، Lara Croft Go و Dues Ex Go بازی‌های موبایل نوبتی‌ای هستند که بر اساس فرنچایز‌های محبوب Square Enix ساخته شده‌اند. این عناوین نظر مثبت منتقدین را جلب کردند، ولی طبق گفته‌های آقای ناود موفقیت در بازار بازی‌های پولی موبایل دارد روز‌به‌روز سخت‌تر می‌شود.

 


آقای پاتریک ناود

وی گفت: «یکی از چالش‌هایی که امروزه با آن رو‌به‌رو هستیم کوچک شدن بازار بازی‌های پولی موبایل است. عناوین باکیفیت رایگان بیشتر و بیشتر می‌شوند و در نتیجه افراد کمتر و کمتری حاضر به امتحان کردن عناوین پولی هستند.»

«با وجود موفقیت این بازی‌ها و فروش خوبی که از آن‌ها داشتیم، ناراحتیم که می‌بینیم به علت قیمت بازی‌ها فقط کسر کوچکی از جمعیت هدف آن‌ها را بازی می‌کنند. افراد زیادی فقط بازی‌های موبایل را انجام می‌دهند و انتخاب‌های بسیاری پیش روی آن‌هاست. با وجود این همه بازی؛ اگر کاملا مطمئن نباشند، چرا باید پولشان را روی یک عنوان خاص خرج کنند؟»

«این موضوع به این معنی نیست که آن‌ها حاضر به خرج کردن داخل بازی نیستند، بلکه بازیکنان می‌خواهند پولشان را صرف بازی‌ای کنند که می‌دانند دوست خواهند داشت. آگاهی از انتخاب باعث می‌شود که حتی پنج دلار هم زیاد باشد.»

با این که به نظر می‌رسد شاهد پایان کار سری Go هستیم، ناود گفت که این استودیو هنوز روی ساخت بازی‌های موبایل با کیفیت تمرکز دارد. وبسایت Variety با Square Enix تماس گرفته تا پاسخ رسمی آن‌ها را راجع به پایان یافتن سری Go بشنود ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده.

ادامه‌ی سری Go توسط Square Enix پایان یافت، ولی این سه عنوان هنوز در دسترس هستند. آیا شما این عناوین را تجربه کرده‌اید؟ دوست داشتید فرنچایز‌های دیگری از Square Enix را در این سبک تجربه کنید؟ نظرات خود را با لوکتو به اشتراک بگذارید.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نمایشگاه E3 2018: بازی The Quiet Man معرفی شد
نمایشگاه E3 2018: بازی The Quiet Man معرفی شد

شرکت Square Enix در برنامه‌ی خبری خود در نمایشگاه E3 2018 بازی جدیدی به نام The Quitگاه E3 2018 بازی جدیدی به نام The Quiet Man را معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.e Man را معرفی کرد. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 30 اسفند 1399
کمپانی Square Enix به ساخت بازی Deus Ex ادامه می دهد
کمپانی Square Enix به ساخت بازی Deus Ex ادامه می دهد

پس از عرضه نه‌چندان موفق بازی Deus Ex : Mankind Divided، شایعات بسیاری درباره پایان این فرانچایز به گوش می‌رسید اما ظاهرا، این شایعات حقیقت ندارند. با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.