سازنده بازی Astro's Playroom به دنبال ساخت جاه طلبانه ترین بازی خود است

حسام افرومند حسام افرومند در 11 مرداد 1400
سازنده بازی Astro's Playroom به دنبال ساخت جاه طلبانه ترین بازی خود است

سازنده بازی Astro Bot Rescue Mission و بازی Astro's Playroom یعنی استودیو Team Asobi، وب‌سایت تازه‌ای راه اندازی کرده که در آن به ساخت جاه طلبانه‌ترین بازی خودشان در آینده اشاره شده است.

استودیو Team Asobi که جزو استودیوهای پلی استیشن به حساب می‌آید در صفحه توییتر خود اطلاعات جدیدی از وب‌سایتش منتشر کرده است. این استودیو در وب‌سایت خود از بازی‌های گذشته‌اش مخصوصا بازی موفق Astro's Playroom که برای پلی استیشن 5 منتشر شد گفته و به بازی بعدی خود که جاه طلبانه‌ترین بازی آن‌ها خواهد بود اشاره کرده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از بازی جدید استودیو Team Asobi در دسترس نیست اما با توجه به آگهی استخدام این استودیو، شاید بشود به چند نکته ریز از آن پی برد. به طور مثال با دیدن آگهی استخدام متوجه می‌شویم که این استودیو به دنبال کسی است که در ساخت مراحل اکشن برای یک بازی سه بعدی مهارت داشته باشد. یا در بخش دیگر این آگهی استخدام آمده که استودیو Team Asobi به دنبال انیماتوری است که بتواند شخصیت‌های کارتونی و ماشینی را طراحی کند.

با توجه به اینکه این بازی «جاه طلبانه» در مراحل اولیه ساخت قرار دارد، به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها خبری از بازی جدید استودیو Team Asobi برای پلی استیشن 5 نخواهد شد.

برچسب ها: Astro's Playroom, Team Asobi
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

چالش بازی Astro's Playroom
چالش بازی Astro's Playroom

در جدیدترین ویدیو چالش لوکتو، به سراغ بخش Speed Run بازی Astro's Playroom رفتیم. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 02 خرداد 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.