روند ساخت بازی Fable به کندی پیش می‌رود

حسام افرومند حسام افرومند در 03 فروردین 1401
روند ساخت بازی Fable به کندی پیش می‌رود

دقیقا چه اتفاقی برای ریبوت بازی Fable افتاده است؟ این بازی حدود دو سال پیش رونمایی شد و شایعه‌های مربوط به ساخت آن هم تقریبا دو سال قبل از رونمایی منتشر می‌شدند. با این حساب، نباید چیزی بیشتر از یک تیزر کوتاه دستیگرمان می‌شد؟

یک طراح بازی به نام خوان فرناندز (Juan Fernandez) که در استودیوهای گوناگونی از جمله استودیو Playground Games کار کرده در مصاحبه خود تا حدودی پاسخ به سوال‌های بالا را مشخص کرده است. او به طور خلاصه گفته که مشکل اصلی استودیو سازنده، ساخت یک بازی جهان باز است که برخلاف بازی دیگر خود یعنی Forza Horizon 5 بازیکن در آن با ماشین‌های سرعت بالا در دنیای بازی حرکت نمی‌کند. او در گفتگو با یک وب‌سایت اسپانیایی زبان گفته: «استودیو Playground Games خیلی پرکار و فعال است، آن‌ها هر دو سال یک بار یک بازی Forza Horizon می‌سازند که بالای ۹۰ هم در متاکریتیک امتیاز می‌گیرد. آن‌ها سبک مسابقه‌ای را به تسلط خودشان درآوردند. اعضای استودیو خیلی باهوشن و می‌دانند که دارند چه کاری می‌کنند. آن‌ها می‌خواهند یک کار و مسیر جدید را امتحان کنند اما آن‌ها در حال حاضر تجربه و دانش کمی را در رابطه با عنوانی مثل بازی Fable دارند. ساخت یک بازی جهان باز مانند بازی Fable با ساخت یک بازی مسابقه‌ای بسیار تفاوت دارد.»

دیدن این‌که در نهایت استودیو Playground Games چه ایده‌هایی برای بازی Fable جدید دارد، بسیار هیجان انگیز است. خوشبختانه براساس گفته‌های فرناندز، این استودیو استعدادهای تازه‌ای به تیم خودش اضافه کرده و شرایط برای ساخت یک بازی موفق فراهم است.

بازی Fable برای کامپیوتر، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر می‌شود. تاریخ عرضه این بازی هنوز مشخص نیست.

برچسب ها: Fable
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

آیا بازی Fable 4 در دست ساخت است؟
آیا بازی Fable 4 در دست ساخت است؟

آیا این امکان وجود دارد که بازی Fable 4 در دست ساخت باشد؟ برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.