خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی در 30 اسفند 1399
خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

در آخرین مطلب از سری مطالب چالش‌های هفتگی Fortnite پیش بینی شد که فصل هفتم این بازی جمعه یا شنبه آغاز می‌شود. این پیش بینی برگرفته از سابقه استودیو اپیک گیمز (Epic Games) در انتشار بسته بروزرسانی فصل جدید بود. اما در کمال ناباوری، بسته بروزرسانی فصل هفتم بازی دقیقا بعد از اتمام فصل ششم منتشر شد. به نظر می‌رسد که اپیک گیمز (Epic Games) از خیلی وقت پیش در حال کار  روی فصل جدید بوده است. اگر از طرفداران این بازی باشید، به طور حتم به یاد دارید که قبل از آغاز فصل ششم، تصاویری از بازی به بیرون درز پیدا کرد که نشان دهنده تغییراتی در نقشه بازی بود. در این تصاویر ما شاهد پوشش برفی در بعضی از مناطق بازی بودیم. خیلی‌ها آن زمان این شایعه را واقعی دانستند و دلیل موجهی نیز داشتند. دلیل آن‌ها وجود کشتی واکینگ‌ها و وجود اسکین و چتر‌های فرود با طرح زمستانی بود. اما این اتفاق در فصل ششم رخ نداد و تنها چیزی که فصل ششم را جذاب کرد تغییرات محیطی در منطقه Loot Lake بود.

تغییرات محیطی

 

حال در فصل هفتم نقشه بازی با تغییرات گسترده‌ای همراه شده است. ما در نقشه فصل جدید شاهد حذف و اضافه شدن مناطق جدیدی با پوشش برف هستیم. از جمله مناطقی که با تغییر نام، تغییرات گسترده‌ محیطی را نیز داشته‌اند می‌توان به Greasy Grove، Snobby Shores، Flush Factory و Shifty Shafts اشاره کرد. ما در قسمت جنوبی نقشه شاهد اضافه شدن سه منطقه جدید با نام‌های Polar Peak، Frosty Flights و Happy Hamlet هستیم.

آیتم‌های جدید

 

در کنار تغییرات محیطی و پوششی بازی، اسلحه و وسایل نقلیه جدیدی نیز به بازی اضافه شده است. از جمله‌ آن‌ها می‌توان به جت جنگیX-4  اشاره کرد. این جت پنج صندلی دارد یکی از آن‌ها برای خلبان است. همچنین یک مسلسل به آن وصل شده است با چند تیر به شدت آسیب می‌بیند. پس باید مواظب باشید. شایان ذکر است که این جت از افزایش دهنده سرعت نیز بهره می‌برد.

تغییراتی در آیتم بالن‌ نیز صورت گرفته است. البته نمی‌توان گفت تغییرات، زیرا این بالن‌ها از پایه دوباره طراحی شده‌اند. از این به بعد می‌توانید در حین استفاده از بالن‌ها، از اسلحه نیز استفاده کنید. بازیکنان می‌توانند تا حداکثر  سه بالن را به خودشان وصل کنند و بعد از آن از زمین بلند می‌شوند. همچنین تعداد بالن‌ها در کوله پشتی از ۲۰ به ۱۰ کاهش یافته است.

 

آیتم‌هایی که به تعمیرگاه رفته‌اند

به طور حتم به یاد دارید که در شروع هر فصل، آیتم‌هایی از بازی حذف می‌شوند و بعد از مدت کوتاهی دوباره به بازی باز می‌گردند. در فصل هفتم نیز این اتفاق رخ داده است و آیتم‌هایی به تعمیرگاه اپیک گیمز رفته‌اند تا بعد از کار بر روی باگ‌هایشان دوباره به بازی برگردند. این آیتم‌ها شامل: Shadow Stones، Port-a-Fort،Chiller، Clinger، Double Barrel Shotgun و Shockwave Grenade می‌شوند.

 

اضافه شدن ماد Creative

و اما آخرین و می‌توان گفت مهم‌ترین بخشی که در فصل هفتم  به بازی اضافه شده است، ماد Creative است. مادی که فعلا در انحصار دارندگان نسخه گوشی هوشمند بازی قرار دارد. در این ماد می‌توانید نقشه بازی را به هر نحوی که دوست دارید بسازید و در سرورهایی که به گفته سازندگان توانایی سرویس دهی به ۱۶ بازیکن را دارند؛ به مبارزه بپردازید. شایان ذکر است که استودیو سازنده وسعت نقشه‌های این ماد را کاهش داده است و با نقشه‌ای به وسعت ماد اصلی بازی رو به رو نیستیم.

در آخر می‌توان گفت که ما با یکی از بزرگ‌ترین بروزرسانی‌های تاریخ بازیFortnite  رو به رو هستیم. بروزرسانی که نقشه بازی را پیش از پیش پویا کرده است. به نحوی که دیگر بازیکنان نبود نقشه دیگر در بازی برای تنوع را حس نمی‌کنند.

برچسب ها: Fortnite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

 آموزش دو نفره بازی کردن به صورت Split Screen در بازی Fortnite
آموزش دو نفره بازی کردن به صورت Split Screen در بازی Fortnite

در این ویدیو به شما آموزش می‌دهیم که چطور به صورت Split Screen بازی Fortnite را تجربه کنید. با ما همراه باشید.

رادیو لوکتو: خوب و بد بازی های بتل رویال
رادیو لوکتو: خوب و بد بازی های بتل رویال

در این قسمت از رادیو لوکتو در مورد خوب و بد بازی‌های بتل رویال از جمله Fortnite و PUBG صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

حامد افرومند - 12 فروردین 1400
چپتر دوم Fortnite با لوکتو
چپتر دوم Fortnite با لوکتو

در اولین ویدیوی با لوکتو به سراغ چپتر دوم Fortnite رفتیم. با ما همراه باشید.

حامد افرومند - 08 فروردین 1400
چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite
چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 اسفند 1399
چالش‌های هفته دهم (فصل ششم) بازی Fortnite
چالش‌های هفته دهم (فصل ششم) بازی Fortnite

فصل ششم بازی Fortnite به آخرین هفته خود رسید و ما در ادامه از چالش‌های این هفته و زمان شروع فصل هفتم صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.