فروش فوق العاده بهتر بازی Hitman 3 نسبت به بازی Hitman 2

حسام افرومند حسام افرومند در 28 فروردین 1400
فروش فوق العاده بهتر بازی Hitman 3 نسبت به بازی Hitman 2

بازی Hitman 3 بازخوردهای خوبی را از طرف منتقدها و بازیکن‌ها دریافت کرده بود و حالا براساس گفته‌های ناشر آن یعنی IO Interactive، بسیار سودآور هم بوده است. در مصاحبه هاکان آبراک (Hakan Abrak) مدیر شرکت IO Interactive با gamesindustry.biz مشخص شده که بازی Hitman 3 حدود ۳۰۰ درصد بهتر از بازی Hitman 2 در بحث فروش عمل کرده است. با اینکه بازی Hitman 2 فروش عجیبی نداشت اما همچنان ۳۰۰ درصد فروش بهتر نسخه جدید این سری، جهش بزرگی برای شرکت IO Interactive به حساب می‌آید.

اوضاع برای شرکت IO Interactive آنچنان خوب پیش می‌رود که این شرکت، استودیو جدیدی هم در بارسلونا تاسیس کرده است. شرکت IO Interactive پیش از این دو استودیو هم در سوئد داشت و حالا با تاسیس این استودیو جدید تعداد استودیوهای این شرکت به سه عدد رسیده است.

استودیو IO Interactive هم اکنون در حال کار روی محتواهای جدید برای بازی هیتمن ۳، پروژه جدیدش یعنی 007 و بازی که در دنیایی جدید قرار دارد و ناشرش Warner Bros خواهد بود، کار می‌کند. پس مشخصا سر این استودیو در حال حاضر بسیار شلوغ است.

با لوکتو Hitman 3

بازی Hitman 3 هم اکنون برای پلی‌استیشن 4، پلی استیشن پنج، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان، استیدیا و نینتندو سوییچ از طریق cloud در دسترس است.

برچسب ها: Hitman 3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بازی‌هایی که به جای بازی Assassin’s Creed Valhalla باید تجربه کنید
بازی‌هایی که به جای بازی Assassin’s Creed Valhalla باید تجربه کنید

بازی Assassin's Creed Valhalla، مانند دو عنوان اخیر این سری، اثر تقلبی است که ترندهای روز دنیای گیم را به شکلی سرسری تقلید می‌کند؛ پس بهتر است به جای تلف کردن وقت خود با این بازی، سراغ عناوین بهتری بروید که این بازی سعی کرده از آن‌ها تقلید کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 اسفند 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.