جیمز مارسدن در فیلم سونیک بازی خواهد کرد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
جیمز مارسدن در فیلم سونیک بازی خواهد کرد

جیمز مارسدن (James Marsden) ایفاگر نقش تدی در سریال WestWorld، در محصول جدید پارامونت پیکچرز، فیلم سونیک که با اقتباس از سری بازی‌های ویدئویی به همین نام ساخته می‌شود، حضور خواهد یافت. پارامونت پیکچرز در سال 2017 امتیاز ساخت این فیلم را به دست آورد و طبق اعلام آن جف فاولر (Jeff Fowler) کارگردان این اثر خواهد بود.

نیل اچ. موریتز (Neal H. Moritz) که اخیرا یک قرارداد از نوع first-look را با پارامونت پیکچرز به ثبت رسانده است، تهیه کننده این فیلم است و تیم میلر (Tim Miller) کارگردان فیلمDeadpool  به همراه توبی آشر (Toby Ascher)، تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند. قرارداد ثبت شده میان موریتز و پارامونت پیکچرز به این معنی است که وی باید پروژه‌های خود را در ابتدا به این استودیو ارائه و پیشنهاد کند تا در صورت توافق این پروژه تحت نظر پارامونت پیکچرز ساخته شود.

کمپانی سگا در سال 1991 اولین نسخه از بازی‌های ویدئویی سونیک را تولید و منتشر کرد که تا به امروز بیش از 360 میلیون نسخه مختلف از آن فروخته شده است که این آمار شامل نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی برای کنسول‌ها، موبایل‌ها و تبلت‌ها می‌شود.

فیلم Sonic the Hedgehog که اولین فیلم اقتباسی از این سری بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود، در تاریخ 24 آبان 1398 (15 نوامبر 2019) اکران خواهد شد.

برچسب ها: Sonic The Hedgehog Movie, Sonic
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد
بازی Team Sonic Racing تاخیر خورد

شرکت SEGA اعلام کرد که بازی Team Sonic Racing با چند ماه تاخیر عرضه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

حسام افرومند - 30 اسفند 1399
بازی Team Sonic Racing رسما معرفی شد
بازی Team Sonic Racing رسما معرفی شد

شرکت Sega از بازی Team Sonic Racing پرده برداشت. برای اطلاعات بیشتر با لوکتو همراه باشید.

احمدرضا آوار - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.