تریلر گیم پلی NBA 2K22 کاملا آشنا به نظر می رسد

حسام افرومند حسام افرومند در 10 شهریور 1400
تریلر گیم پلی NBA 2K22 کاملا آشنا به نظر می رسد

دوباره به زمانی از سال رسیدیم که نوبت قسمت بعدی سری بازی NBA 2K رسیده است. شرکت 2K به تازگی تریلر گیم‌پلی بازی NBA 2K22 را منتشر کرده است، تریلری که اگر در عنوان آن به عدد ۲۲ اشاره نمی‌شد، تشخیص آن از تریلرهای سال گذشته این سری، برای بسیاری دشوار می‌شد. در این تریلر هم مانند بسیاری از تریلرهایی که این روزها به نام «تریلر گیم‌پلی» منتشر می‌شوند تقریبا لحظه‌ای از گیم‌پلی بازی را نمی‌بینیم. بهتر است خودتان تریلر بازی NBA 2K22 را در پایین ببینید و پس از آن نظرهایتان را با ما به اشتراک بگذارید:

 

شرکت 2K قول پیشرفت‌ها و تغییرهای زیادی در بخش‌های دفاع، هوش مصنوعی، دریبل زدن، پرتاب کردن توپ و تقریبا تمامی بخش‌های گیم‌پلی را برای بازی NBA 2K22 داده است. به طور مثال سازنده‌ها اعلام کرده‌اند که سیستم بلاک کردن را دوباره از نو طراحی کرده‌اند و یا در بحث هوش مصنوعی گفته‌اند که در بازی NBA 2K22 هوش مصنوعی در زمان دفاع بهتر از گذشته جاگیری می‌کند. شرکت 2K در مجموع اعلام کرده که تلاشی که آن‌ها در بخش دفاع این بازی کرده‌اند در تاریخ این شرکت بی‌سابقه بوده است. همچنین برای دریبل زدن هم قول حرکت‌های جدید، حرکت‌های combo و cancel جدید داده شده است.

بازی NBA 2K22 در تاریخ ۱۹ شهریور (۱۰ سپتامبر) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

برچسب ها: NBA 2K22
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.