جزئیات آپدیت جدید پلی استیشن 5

میثم عبدالهی پور میثم عبدالهی پور در 24 شهریور 1400
جزئیات آپدیت جدید پلی استیشن 5

جدیدترین آپدیت پلی استیشن 5 امروز در دسترس کاربران قرار گرفت. سونی با این آپدیت امکان استفاده از حافظه SSD را برای همه کاربران فعال کرد. این درحالی است که تا قبل از اپدیت جدید، فقط کاربران آزمایشی می‌توانستند از حافظه SSD روی پلی استیشن 5 خود استفاده کنند.

 

آپدیت جدید پلی استیشن 5 پخش صدای سه‌بعدی مخصوص این کنسول را از طریق اسپیکرهای داخلی تلویزیون فعال کرد، به این ترتیب می‌توانید بدون نیاز به هدست یا هدفون، از ویژگی‌های خاص صدای سه‌بعدی پلی استیشن 5 استفاده کنید.

 

این آپدیت جدید، بالاخره پشتیبانی از حافظه‌های M.2 SSD خارجی را به پلی استیشن 5 اضافه کرد. این ویژگی که باعث می‌شود کاربران حافظه داخلی کنسول نسل نهمی‌شان را به صورت دلخواه شخصی‌سازی کنند، یکی از مورد انتظارترین امکانات پلی استیشن 5 بود که در نهایت با جدیدترین آپدیت به این کنسول اضافه شد. در حال حاضر چند حافظه‌ SSD جدید با امکان پشتیبانی از پلی استیشن 5 توسط شرکت‌های مختلف به بازار عرضه شده‌اند.

 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

بررسی پلی استیشن 5 بعد سه سال
بررسی پلی استیشن 5 بعد سه سال

در این ویدیو به طور کامل به بررسی پلی استیشن 5 در این سه سالی که از عرضه آن می‌گذرد پرداختیم.

حسام افرومند - 27 آذر 1402
مقایسه پلی استیشن 5 اسلیم با PS5 اصلی 1
مقایسه پلی استیشن 5 اسلیم با PS5 اصلی

در این ویدیو پلی استیشن 5 اسلیم را با PS5 اصلی مقایسه کردیم. برای آشنایی با ویژگی‌های این دو کنسول با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 06 آذر 1402
آنباکسینگ پلی استیشن 5 اسلیم
آنباکسینگ پلی استیشن 5 اسلیم

ویدیو آنباکسینگ جدید لوکتو یک ویدیو متفاوت خواهد بود چراکه این‌بار به سراغ پلی استیشن 5 اسلیم رفته‌ایم. با ما همراه باشید.

راهنمای آزاد کردن تمام لباس‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2 1
راهنمای آزاد کردن تمام لباس‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2

بازی جدید Marvel’s Spider-Man 2 برای کنسول PS5 لباس‌های زیادی برای آزاد کردن دارد که هرکدام قابلیت ویژه خاص خود را دارند. برای فهمیدن روش آزاد کردن هر لباس با لوکتو همراه باشید!

مهدی سلیمانی - 04 آبان 1402
مقایسه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس در سال سوم
مقایسه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس در سال سوم

وقت آن رسیده تا بعد از حدود سه سال، باری دیگر به مقایسه پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس بپردازیم و ویژگی‌های تازه آن‌ها را بررسی کنیم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 31 خرداد 1402
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.