بزرگ‌ترین شایعه‌های رویداد پلی استیشن که احتمالا دروغ هستند

حسام افرومند حسام افرومند در 17 شهریور 1400
بزرگ‌ترین شایعه‌های رویداد پلی استیشن که احتمالا دروغ هستند

یک روز به رویداد پلی استیشن مانده و در حال حاضر اینترنت پر از اخبار دروغ است. کاربرهای زیادی هستند که می‌گویند اطلاعات تازه‌ای از این رویداد دارند اما گاهی این اطلاعات به طور واضحی غلط و یا حتی گاهی خنده دار هستند. در ادامه به برخی از این ادعاها می‌پردازیم.

برای شروع به یک ادعا دروغ اشاره می‌کنیم که می‌گوید از جزییات این مراسم آگاه است. براساس این شایعه، تهیه کننده بازی Bloodborne تریوکی توریاما (Teruyuki Toriyama) و جیم رایان (Jim Ryan) در ابتدای مراسم به جلوی دوربین می‌آیند و یک بازی جدید معرفی می‌کنند. این همان توریامایی هست که سال گذشته Sony Japan Studio را ترک کرد تا با یک سازنده بازی VR یک IP جدید توسعه بدهند. این شایعه در ادامه می‌گوید حسن کهرمان (Hasan Kahraman) که این روزها اسم او را زیاد می‌شنویم هم در این مراسم حضور خواهد داشت. انتشار تریلر بازی God of War جدید و خرید استودیو Bluepoint Games از دیگر ادعاهای این شایعه هستند.

شایعه بعدی از 4chan است که در ابتدای آن گفته شده: « می‌خواهید باور کنید یا نه، برای من که واقعا مهم نیست.» این ادعاها از همه عجیب‌تر هستند و احتمالا بهتر است آن‌ها را باور نکنیم. نکته‌ای که این شایعه را غیرقابل باورتر می‌کند آن است که در آن گفته شده ناتی داگ بسته الحاقی جدیدی برای بازی The Last of Us: Part II معرفی می‌کند که Brotherly Love نام دارد و روی شخصیت تامی تمرکز دارد. از دیگر نکات عجیب این لیک رونمایی از یک بازی جدید براساس فیلم The Matrix توسط سازنده‌های بازی Middle-earth: Shadow of War است. همچنین در آن گفته شده که تریلر بخش چند نفره بازی Call of Duty: Vanguard در رویداد پلی استیشن نشان داده می‌شود، در حالی که این تریلر روز گذشته منتشر شد.

 

شایعه بعدی مربوط به PSP جدید می‌شود، جایی که یک کاربر چند طرح دروغین از کنسول دستی سونی منتشر کرده است. تصاویری که با اضافه کردن صفحه خانه پلی استیشن 5، سعی دارند فریبتان دهند و به شما بگویند که می‌توانید بازی‌های PS5 را روی این کنسول دستی بازی کنید. اما همه ما می‌دانیم که این تصاویر فیک هستند.

 

آخرین لیک در واقع تازه‌ترین لیک هم هست. این شایعه می‌گوید که سازنده بازی Days Gone یعنی استودیو Bend، در حال ساخت بازی Men in Black است. تنها مدرک این شایعه یک عکس غیر واقعی از صفحه این بازی در خرده‌فروشی EB Games است. این شایعه یک حقیقت را در نظر نگرفته و آن حقیقت این است که استودیو Bend در گذشته اعلام کرده بود که روی یک IP جدید کار می‌کند.

 

مطلب‌های مرتبط:

چه اتفاق هایی در رویداد پلی استیشن خواهند افتاد؟

شایعه - بازی Infamous روز جمعه در رویداد پلی استیشن حضور خواهد داشت

تا رویداد پلی استیشن زمان زیادی باقی نمانده، پس باید فقط کمی منتظر بمانیم تا ببینیم در این رویداد چه اتفاق‌هایی رخ می‌دهند.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

شایعه: ریمستر بازی Alan Wake در رویداد پلی استیشن معرفی نخواهد شد
شایعه: ریمستر بازی Alan Wake در رویداد پلی استیشن معرفی نخواهد شد

به نظر می‌رسد که نسخه ریمستر بازی Alan Wake در رویداد این هفته پلی استیشن معرفی نمی‌شود. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 16 شهریور 1400
چه اتفاق هایی در رویداد پلی استیشن خواهند افتاد؟
چه اتفاق هایی در رویداد پلی استیشن خواهند افتاد؟

انتظارها از رویداد هفته آینده پلی استیشن بسیار بالا است. در ادامه به بررسی برخی از اتفاق‌هایی که احتمالا در این رویداد می‌افتتند، می‌پردازیم.

حسام افرومند - 12 شهریور 1400
زمان رویداد بعدی پلی استیشن مشخص شد
زمان رویداد بعدی پلی استیشن مشخص شد

شرکت سونی پس از انتظارهای فراوان طرفدارها، سرانجام از تاریخ و زمان برگزاری رویداد بعدی پلی استیشن رونمایی کرد. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 11 شهریور 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.