استودیو Sucker Punch هیچ برنامه‌ای برای ساخت قسمت جدید بازی InFamous یا بازی Sly Cooper ندارد

حسام افرومند حسام افرومند در 11 تیر 1401
استودیو Sucker Punch هیچ برنامه‌ای برای ساخت قسمت جدید بازی InFamous یا بازی Sly Cooper ندارد

استودیو Sucker Punch ادعا کرده که هیچ برنامه‌ای برای بازگرداندن بازی InFamous یا بازی Sly Cooper series ندارد و در حال حاضر هیچ استودیو دیگری هم روی این دو فرنچایر کار نمی‌کند.

این استودیو در پستی گفته: «با تمرکزی که روی پروژه کنونی خود داریم، ما در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت یک بازی از فرنچایز InFamous و Sly Cooper series نداریم. و هیچ استودیو دیگری هم روی یک پروژه مرتبط با این دو بازی کار نمی‌کند. این شخصیت‌های در قلب ما جای دارند و ما هیچ‌وقت نگفتیم که قرار نیست هیچ وقت آن‌ها را بازگردانیم ولی برای حالا، هیچ بازی InFamous یا بازی Sly Cooper series در حال توسعه نیستند.» 

استودیو Sucker Punch همچنین اعلام کرد که بسته الحاقی Cole’s Legacy برای بازی Infamous Second Son که در گذشته به عنوان بخشی از نسخه کالکتور به فروش می‌رسید، در آینده در فروشگاه پلی استیشن هم عرضه خواهد شد.

آخرین نسخه سری بازی Infamous، بازی Infamous Second Son بود که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. پس از این عنوان، استودیو Sucker Punch تمرکز خودش را روی توسعه بازی Ghost of Tsushima گذاشت. عنوانی که با بازخوردهای بسیار خوبی هم مواجه شد.

 

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

شایعه - بازی Infamous روز جمعه در رویداد پلی استیشن حضور خواهد داشت
شایعه - بازی Infamous روز جمعه در رویداد پلی استیشن حضور خواهد داشت

به تازگی این شایعه قوت گرفته است که در رویداد پلی استیشن، نمایشی از بازی محبوب Infamous برای نسل جدید را خواهیم دید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 14 شهریور 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.