از تاریخ عرضه و تریلر تازه The Wolf Among Us 2 رونمایی شد

حسام افرومند حسام افرومند در 20 بهمن 1400
از تاریخ عرضه و تریلر تازه The Wolf Among Us 2 رونمایی شد

بازی The Wolf Among Us 2 در سال ۲۰۲۳ و به صورت اپیزودی منتشر می‌شود: این خبری بود که لحظاتی پیش منتشر شد. البته استودیو Telltale Games به طرفدارها این اطمینان خاطر را داده که پیش از عرضه اپیزود اول، کار ساخت بازی کاملا به پایان می‌رسد.

در جریان رویدادی که لحظاتی پیش به میزبانی جف کیلی (Geoff Keighley) برگزار شد، سرانجام شاهد انتشار تریلر و اخبار تازه‌ای از بازی The Wolf Among Us 2 بودیم. تاریخ عرضه تنها سال ۲۰۲۳ اعلام شده و از زمان دقیق آن باخبر نیستیم، اما اعلام شد که این عنوان برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

این استودیو در گذشته بازی‌های خود را به صورت اپیزودی توسعه می‌داد و همین موضوع باعث بوجود آمدن مشکل‌ها و تاخیرهای زیادی شده بود. اما با اضافه شدن نیروهای تازه نفس به تیم Telltale برای بازی The Wolf Among Us 2 همچین اتفاق‌هایی نخواهد افتاد.

اتفاق‌های بازی The Wolf Among Us 2 شش ماه پس از بازی نخست رخ می‌دهد. همچنین در جریان این رویداد تریلر گیم‌پلی بازی The Wolf Among Us 2 هم منتشر شد که در پایین می‌توانید آن را ببینید:

 

بهترین بازی‌ها برای کارآگاهان

در تریلر تازه این عنوان شاهد پیشرفت چشمگیر در گرافیک خاص این عنوان و رونمایی از شخصیت‌های تازه هم بودیم. بازی The Wolf Among Us 2 ابتدا در سال ۲۰۱۷ رونمایی شده بود اما به‌دلیل مشکل‌های بوجود آمده برای استودیو سازنده شاهد اتفاق‌های عجیب و غریبی بودیم، تا جایی که بسیاری ساخت این عنوان را غیرممکن می‌دانستند.

برچسب ها: The Wolf Among Us 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

فردا منتظر اخبار تازه‌ای از بازی The Wolf Among Us 2 باشید
فردا منتظر اخبار تازه‌ای از بازی The Wolf Among Us 2 باشید

سرانجام این هفته تریلر تازه‌ای از بازی The Wolf Among Us 2 خواهیم دید. برای آگاه شدن از زمان دقیق رویداد مربوط به این بازی با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 19 بهمن 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.