تریلر فیلم The Green Knight را اینجا تماشا کنید

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 21 اردیبهشت 1400
تریلر فیلم The Green Knight را اینجا تماشا کنید

فیلم The Green Knight به کارگردانی دیوید لوری (David Lowery) داستان سر گوین، برادرزاده آرتورشاه افسانه‌ای است که راهی سفری برای مبارزه با شوالیه سبز می‌شود. شوالیه سبز موجودی درخت‌مانند و عظیم‌الجثه است که مردان را به چالش می‌کشد و سر گوین برای اثبات شجاعت و شرف خود باید با او مبارزه کند. فیلم The Green Knight یک اثر فانتزی غیرمتعارف است که با داستان‌های رایج افسانه آرتورشاه تفاوت خواهد داشت.
تریلر این فیلم را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

 

 

 

قرار بود فیلم The Green Knight در ماه مه ۲۰۲۰ اکران شود که شیوع کوید-19 باعث شد اکران آن یک سال به تعویق بیفتد و دیوید لوری فرصت بیشتری برای مراحل پس از تولید آن داشته باشد. لوری پیشتر برای فیلم Pete's Dragon و فیلم A Ghost Story مورد ستایش منتقدان قرار گرفته بود و سال آینده نیز فیلم Peter Pan & Wendy را روی پرده سینماها خواهد داشت.

 

در فیلم The Green Knight، دو پاتل (Dev Patel) نقش سر گوین را بازی خواهد کرد و آلیسیا ویکاندر (Alicia Vikander)، جول اجرتون (Joel Edgerton)، ساریتا چودوری (Sarita Choudhury)، شان هریس (Sean Harris)، کیت دیکی (Kate Dickie)، بری کوگان (Barry Keoghan) و راف اینسون (Ralph Ineson) از دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

فیلم The Green Knight در تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۰ اکران خواهد شد.
 

برچسب ها: the green knight
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نامزدهای جوایز فیلم‌های مستقل گاتام 2021 معرفی شدند
نامزدهای جوایز فیلم‌های مستقل گاتام 2021 معرفی شدند

ساعاتی پیش نامزدهای جوایز فیلم‌های مستقل گاتام ۲۰۲۱ معرفی شدند. با لوکتو همراه باشید.

مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.