کدام کاراکتر دنیای مارول در فیلم Avengers 4 زنده می شود

رامتین کاظمی رامتین کاظمی در 30 اسفند 1399
کدام کاراکتر دنیای مارول در فیلم Avengers 4 زنده می شود

در حالی که انتهای فیلم Avengers: Infinity War همچنان برای بسیاری از افرادی که این فیلم را تماشا کرده‌اند قابل هضم نیست؛ اما به نظر می‌رسد که یکی از کاراکترهای دنیای سینمایی مارول که کشته شده، در فیلم Avengers 4 بازگردد.

 

باقی این مطلب حاوی اسپویلر است. اگر فیلم Avengers: Infinity War را ندیده‌اید، از خواندن ادامه این مطلب صرف نظر کنید.

.

.

.

بنا به گزارشات، آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor Johnson) سر صحنه فیلمبرداری فیلم Avengers 4 حضور داشته است. آرون تیلور جانسون در فیلم Avengers: Age of Ultron نقش پیتر ماکسیموف ملقب به Quicksilver را داشته است. او و خواهرش واندا، ملقب به Scarlet Witch با بازی الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، با آزمایش‌های ولفگانگ وان استراکر تبدیل به ابرانسان شدند و قدرت‌هایی را کسب کردند. قدرت پیتر سرعت بسیار زیاد بود.

 

پیتر و واندا در ابتدا با اولتران همکاری کردند اما پس از پی بردن به نقشه‌های او، به انتقام‌جویان پیوستند و در نبرد سکویا مقابل اولتران ایستادگی کردند که در همین نبرد، پیتر موفق شد تا کلینت بارتون ملقب به Hawkeye را نجات دهد اما جان خود را از دست داد.

 

پس آرون تیلور جانسون چه نقشی در Avengers 4 دارد؟ آیا شاهد بازگشت پیتر ماکسیموف خواهیم بود؟ بسیاری معتقدند که انتقام‌جویان در فیلم Avengers 4 موفق می‌شوند تا تعدادی بیشتر از افرادی را که توسط ثانوس کشته شدند، بازگردانند اما این نظریه چندان منطقی نیست.

 

همچنین، به نظر می‌رسد که سفر در زمان نقش مهمی در فیلم Avengers 4 داشته باشد و شاید به همین دلیل دو فیلم Ant-Man and the Wasp و Captain Marvel که داستان آن‌ها قبل از فیلم Avengers: Infinity War رخ می‌دهد، پس از این فیلم اکران می‌شوند تا مقدمات سفر در زمان را برای فیلم Avengers 4 آمااده کنند.

quicksilver dead

همچنین شایعه شده ااست که تام هیدلستون در لباس لوکی سر صحنه فیلم Avengers 4 دیده شده است، در حالی لوکی در ابتدای فیلم Infinity War توسط ثانوس کشته می‌شود!

 

فیلم Avengers: Infinity War هم اکنون در حال شکستن رکوردهای باکس آفیس است و دو فیلم Ant-Man and the Wasp و Captain Marvel در تاریخ‌های 6 ژوئیه 2018 و 8 مارس 2019 اکران می‌شوند. فیلم بدون نام Avengers 4 نیز در تاریخ 3 مه 2019 اکران خواهد شد.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.