Quantcast
لوکتو | شایعه : اولین اطلاعات از بازی جدید هری پاتر لو رفت
ورود عضویت

شایعه : اولین اطلاعات از بازی جدید هری پاتر لو رفت

توسط مجید نوردوست در تاریخ 10 مهر 1397
شایعه : اولین اطلاعات از بازی جدید هری پاتر لو رفت

امروز اطلاعاتی از بازی جدیدی که قرار است از دنیای هری پاتر ساخته شود، به بیرون درز کرد. بازی جدید سوم شخص خواهد بود که با المان‌های نقش آفرینی اکشن در دنیای Open-World گیمرها را به چالش خواهد کشید. امکان ساخت قهرمان اصلی در بازی وجود دارد و بازیکنان می‌توانند شخصیت دلخواه خودشان را بسازند و آن را شخصی سازی کنند. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی در قرن ۱۹ میلادی رخ می‌دهد و خبری هم از شخصیت‌های اصلی دنیای هری پاتر در این بازی نخواهد بود.
براساس اطلاعات لو رفته بازیکنان در نقش یک دانش آموز سال پنجم که تازه به مدرسه جادوگری هاگوارتز آمده قرار می‌گیرند. از همان لحظه ورود به بازی اتفاقاتی در جنگل ممنوعه و بخش‌هایی از مدرسه هاگوارتز رخ می‌دهد. قهرمان اصلی بازی به همراه یکی از پروفسورهای مدرسه هاگوارتز که الزار فیگ نام دارد وارد ماجرایی می‌شوند که تاکنون روایت نشده است. در اطلاعات لو رفته گفته شده که مکان‌های جدیدی در دنیای بازی خواهید دید که برای اولین‌بار به نمایش در می‌آیند. موضوعی که می‌تواند مورد توجه علاقه‌مندان به دنیای هری پاتر قرار بگیرد.
در طول ماموریت‌هایی که به گیمر داده می‌شود امکان ساخت معجون‌های مختلف، اجرا کردن جادوهای گوناگون و کشف هیولاهای جدید وجود دارد. در طول بازی با جادوگران سیاه، گابلین‌ها و دشمنان مختلفی مبارزه خواهید کرد. 
در حالی که هنوز اطلاعات لو رفته از بازی تایید نشده‌اند، تریلری هم از این عنوان منتشر شده که گرچه کیفیت خوبی ندارد، اما می‌تواند شما را با فضای بازی آشنا کند:

 

 

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ 


برچسب ها: Harry Potter

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

بازی The Outer Worlds پرداخت درون برنامه ای نخواهد داشت

بازی The Outer Worlds، عنوانی است که حدود یک هفته پیش در مراسم TGA 2018‌ معرفی شد و به نوعی بازگشت خالقان سری fallout به دنیای بازی، به حساب می‌آید. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 25 آذر 1397

خلاصه ای از تغییرات فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortnite  از امروز آغاز شده است و ما در ادامه از  تغییرات و ویژگی‌های این فصل صحبت می‌کنیم. پس با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397

چالش های هفته دوم (فصل هفتم) بازی Fortnite

به دومین هفته از فصل هفتم بازی Fortnite رسیدیم و طبق روال همیشه، این هفته نیز شاهد چالش‌هایی هستیم که نیاز به راهنمایی دارد. با لوکتو همراه باشید.

محمد مهدی مبارکی - 24 آذر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب