Quantcast
لوکتو | شایعه : اولین اطلاعات از بازی جدید هری پاتر لو رفت
ورود عضویت

شایعه : اولین اطلاعات از بازی جدید هری پاتر لو رفت

توسط مجید نوردوست در تاریخ 10 مهر 1397
شایعه : اولین اطلاعات از بازی جدید هری پاتر لو رفت

امروز اطلاعاتی از بازی جدیدی که قرار است از دنیای هری پاتر ساخته شود، به بیرون درز کرد. بازی جدید سوم شخص خواهد بود که با المان‌های نقش آفرینی اکشن در دنیای Open-World گیمرها را به چالش خواهد کشید. امکان ساخت قهرمان اصلی در بازی وجود دارد و بازیکنان می‌توانند شخصیت دلخواه خودشان را بسازند و آن را شخصی سازی کنند. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که بازی در قرن ۱۹ میلادی رخ می‌دهد و خبری هم از شخصیت‌های اصلی دنیای هری پاتر در این بازی نخواهد بود.
براساس اطلاعات لو رفته بازیکنان در نقش یک دانش آموز سال پنجم که تازه به مدرسه جادوگری هاگوارتز آمده قرار می‌گیرند. از همان لحظه ورود به بازی اتفاقاتی در جنگل ممنوعه و بخش‌هایی از مدرسه هاگوارتز رخ می‌دهد. قهرمان اصلی بازی به همراه یکی از پروفسورهای مدرسه هاگوارتز که الزار فیگ نام دارد وارد ماجرایی می‌شوند که تاکنون روایت نشده است. در اطلاعات لو رفته گفته شده که مکان‌های جدیدی در دنیای بازی خواهید دید که برای اولین‌بار به نمایش در می‌آیند. موضوعی که می‌تواند مورد توجه علاقه‌مندان به دنیای هری پاتر قرار بگیرد.
در طول ماموریت‌هایی که به گیمر داده می‌شود امکان ساخت معجون‌های مختلف، اجرا کردن جادوهای گوناگون و کشف هیولاهای جدید وجود دارد. در طول بازی با جادوگران سیاه، گابلین‌ها و دشمنان مختلفی مبارزه خواهید کرد. 
در حالی که هنوز اطلاعات لو رفته از بازی تایید نشده‌اند، تریلری هم از این عنوان منتشر شده که گرچه کیفیت خوبی ندارد، اما می‌تواند شما را با فضای بازی آشنا کند:

 

 

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ 


برچسب ها: Harry Potter

شاید از این مطالب هم خوشتان بیاید...

حجم بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ایکس باکس وان مشخص شد

اطلاعات کاملی بازی Red Dead Redemption 2 در فروشگاه Xbox قرار گرفته است. با لوکتو همراه باشید

محمد جواد عبداللهی پور - 23 مهر 1397

زمان انتشار بازی موبایل Assassin's Creed: Rebellion مشخص شد

بازی رایگان و نقش آفرینی-استراتژی Assassin's Creed: Rebellion در ماه نوامبر برای موبایل‌های هوشمند عرضه خواهد شد. با لوکتو همراه باشید.

اشکان عظیمی - 22 مهر 1397

استودیو Santa Monica​​​​​​​ در حال استخدام اعضای جدید است

این‌طور که پیداست سازندگان بازی God of War فقط به قصد ساخت دنباله عنوان قبلی خود را ندارند، چرا که در حال استخدام اعضای جدید هستند. با لوکتو همراه باشید.

محمد جواد عبداللهی پور - 28 مهر 1397


نظر خود را بنویسید

بازی
فیلم
سریال
مطالب