جزییات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

خشایار بهرامی خشایار بهرامی در 30 اسفند 1399
جزییات جدیدی از بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

نسخه بتا بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 از امروز در دسترس افرادی که نسخه آلتیمیت ادیشن این عنوان را خریداری کردهاند، قرار گرفته است و همانند بخش تک نفره دنیایی بزرگ و مملو از NPCها، حیوانات و شخصیتهای مهم برای تعامل را برای جست و جو و کاوش در اختیار بازیکنها میگذارد. هرآنچه که باید از بخش چند نفره این بازی انتظار داشته باشیم در بخش زیر قرار گرفته است:

گروهها و فعالیتهای بخش آنلاین بازی:

شما میتوانید در دنیای گسترده Read Dead Online به تنهایی کاوش کنید یا اگر مایل باشید میتوانید به همراه هفت نفر از دوستان خود و در قالب یک گروه، به جست و جو و انجام کارهای مختلف بپردازید. در کنار یکدیگر میتوانید یک کمپ را ایجاد کنید و یا ماموریتها و کوئستهای مختلف را انجام دهید، در دنیای بازی پرسه بزنید، گنجهای مختلف را به دست آورید، با گروههای دیگر مبارزه کنید و یا به کارهایی نظیر شکار کردن و ماهیگیری مشغول شوید.

درجه افتخار بخش آنلاین بازی:

همانند بخش سینگل پلیر بازی، Read Dead Online نیز تمام اعمال شما ار دنبال خواهد کرد و با توجه به آن‌ها به شخصیت شما افتخار منفی یا مثبت اختصاص خواهد داد. اعمال شرافتمندانه و مثبت مانند نجات NPCها یا رسیدگی به اسبتان به درجه افتخار شخصیت شما اضافه میکند و از طرف دیگر انجام کارهایی مانند دزدی به درجه افتخار شخصیتتان امتیاز منفی خواهد داد. همچنین با توجه به درجه و امتیاز افتخارتان، نوع برخورد شخصیتها با شما و نحوه انجام و پیشبرد ماموریتها متفاوت خواهد بود.

Read Dead Online، سرزمین فرصتها:

Read Dead Online در لحظه آغاز شامل مراحل مختلف و چند قسمتهای خواهد بود که با گروههای دو تا چهار نفره قابل انجام هستند؛ مسیر و جریان هر ماموریت نیز با توجه به کارهای شما و درجه افتخار شخصیتتان قابل تغییر است.

شایان ذکر است که تمام نکات بالا متعلق به نسخه بتای بخش مولتیپلیر بازی Red Dead Redemption 2 هستند و مطمئنا بخش آنلاین این بازی، همانند بازی GTA V در طول زمان تکامل خواهد یافت. همچنین همانطور که انتظار میرفت، در میان تمام ماموریتها و فعالیتهای بخش آنلاین یک داستان وجود دارد و به نظر میرسد که باید زمان زیادی را برای انجام ماموریتهایی که توسط فردی به نام هورلی به شما اختصاص داده میشود، صرف کنید. فهرست ماموریتهایی که تا به امروز برای این بخش مشخص شده است، توسط IllogicalMods منتشر شده که به شرح زیر است:

Highly Illegal and Highly Immoral: مارشال دیویس از شما میخواهد که او را در نزدیکی ون هورن ملاقات کنید. او در تعقیب آلفردو مونتز است و میخواهد به همه چیز خاتمه دهد.

Honor Among Horse Thieves: هورلی به شما پیشنهاد میکند که برای آموزش چگونگی معامله اسبها به دیدن کلی دیویس، یک دزد اسب بروید.

If the Hat Fits: هورلی شما را به سمت رییس پلیس منطقه پایک هدایت میکند و عدالت در مورد یک قانون شکن براساس درجه افتخار شما اجرا خواهد شد.

Kerosene, Tar, and Greed: هورلی فکر میکند که شما باید آمادگی خود را برای ارائه خدمات به سامسون فینچ در نزدیکی Dewberry Creek پیشنهاد کنید. او یک کار برای انجام دادن دارد.

Kill Them, Each and Every One: به شما گفته شده است که هورلی و خانم لی‌کلرک را در بخش جنوبی آرمادیلو ملاقات کنید. مردی که همسسر این خانم را به قتل رسانده، احتمالا همین حوالی است.

Love and Honor: هورلی به شما گفته است که با کلانتر تامبلوید تماس بگیرید. زن جوانی توسط گروهی از قانونشکنها ربوده شده و همسر او نگران است و گرفتن یک تصمیم اخلاقی لازم خواهد بود.

0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

چگونه محتوای انحصاری پلی استیشن 4 در Red Dead Online ‌را به دست آوریم
چگونه محتوای انحصاری پلی استیشن 4 در Red Dead Online ‌را به دست آوریم

چند روزی از انتشار رسمی بتا بخش چند نفره بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و یکی از سوال‌های اصلی در رابطه با این بخش، چگونگی به دست آوردن محتوای انحصاری پلی استیشن 4 است. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
Cyberpunk 2077 قصد دارد تا انتشاری باشکوه داشته باشد
Cyberpunk 2077 قصد دارد تا انتشاری باشکوه داشته باشد

Red اعلام کرد که انتشار حیرت‌انگیز بازی Red Dead Redemption 2 به آن‌ها یاد داد تا بازی‌های خارق‌العاده بسازند. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی
فروش سه برابری بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به نسخه قبلی

بازی Red Dead Redemption 2 ماه فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشت و فروش باورنکردنی آن هنوز هم ادامه دارد. با لوکتو همراه باشید

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد
فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 اعلام شد

فهرست نامزدهای مراسم The Game Awards 2018 به تازگی اعلام شده است و امکان رای دادن برای انتخاب بهترین بازی در بخش‌های مختلف هم اکنون وجود دارد. با لوکتو همراه باشید.

خشایار بهرامی - 30 اسفند 1399
شرکت Take-Two از خبرگزاری Trusted Reviews غرامت گرفت
شرکت Take-Two از خبرگزاری Trusted Reviews غرامت گرفت

بعد از فاش کردن اطلاعات مربوط به بازی Red Dead Redemption 2 توسط خبرگزاری Trusted Reviews حالا شاهد عذرخواهی این خبرگزاری از ناشر بازی هستیم. با لوکتو همراه باشید.

محمدجواد عبداللهی‌ پور - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.