چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی در 30 اسفند 1399
چالش‌های هفته چهارم (فصل ششم) بازی Fortnite

در ابتدا لازم به ذکر است که چالش‌های این فصل در دو دسته تقسیم بندی می‌شوند. دسته اول اختصاص به کسانی دارد که بازی را به صورت رایگان و بدون خرید Season Pass انجام می‌دهند. اما دسته دوم برای کسانیست که Season Pass بازی را خریداری کرده‌اند. کسانی که بازی را به صورت رایگان انجام می‌دهند؛ چالش‌های دسته دوم برایشان وجود ندارد و تنها در صورت خرید Season Pass چالش‌های دسته دوم برایشان فعال می‌گردد.


شما می‌توانید با خرید Season Pass بازی از محتویات ویژه‌ای برخوردار شوید و XP بیشتری نیز دریافت کنید
همانطور که کمی قبل‌تر نیز ذکر شد؛ در این هفته نیز مانند هفته‌های پیشین شاهد دو چالش رایگان (همگانی) و Battle Pas بودیم.

چالش‌های همگانی:

  • Use a Port-a-Fort or Port-a-Fortress in different matches (5)  - پنج ستاره – (در این چالش شما باید پنج بار از Port-a-Fort و یا Port-a-Fortress استفاده کنید)
  • Search an Ammo Box in different Named Locations (7) پنج ستاره – (به هفت منطقه مختلف بروید و به دنبال جعبه مهمات باشید.)
  • Ring the doorbell of a house with an opponent inside in different matches (HARD) (3) ۱۰ ستاره – (در این چالش باید زنگ درب خانه‌ها را بزنید. یکی از سختی‌های این چالش پیدا کردن این زنگ‌ها است.)

چالش‌های دارندگان Battle Pass:

  • Land at Greasy Grove (1)  - (این چالش‌ همانند چالش‌های Stage است. به این شکل که باید بعد از پریدن در منطقه Greasy Grove وارد صفحه چالش‌هایتان شوید و مکان جدیدی که اعلام می‌کند را مشاهده کنید.)
  • Dance on top of a Clock Tower (این چالش‌ نیز همانند چالش بالا است و شما باید در مکان‌های مختلفی که بازی اعلام می‌کند برقصید.)
  • Get a score of 3 or more at different Shooting Galleries (HARD) (5) ۱۰ ستاره – (در بازی سیبل‌های هدفی به وجود آمده که باید با استفاده از شات‌گان به طرف آن‌ها شلیک کنید. در ادامه مکان دقیق آن‌ها را مشخص کرده‌ایم.)
  • Eliminate opponents near any of the Corrupted Areas (HARD) (3) ۱۰ ستاره – (شما باید در این چالش سه نفر را در مناطق جدیدی که با شروع فصل ششم به بازی اضافه شدند بکشید.)

سیبل‌های هدف در کجا قرار دارند؟

Photo

در یکی از چالش‌های این هفته باید یک تا سه بار به سیبل‌های هدفی که در بازی مهیا شده است شلیک کنید. ما در بالا مکان دقیق آن‌ها را مشخص کرده‌ایم.

مناطق جدیدی که به نقشه اضافه شده‌اند در کجا قرار دارند؟

Photo

برای حل چالش‌های این هفته باید با مناطق جدیدی که به نقشه اضافه شده‌اند آشنا باشید. این مناطق همان مناطقی است که مکعب روی آن‌ها اثر جاذبه‌ای اعمال کرده بود و بعد از شروع فصل ششم بازی، به شکل گودال‌هایی درآمده‌اند که در آن‌ها سنگ Shadow Stone نیز وجود دارد. اما برای اینکه شما بهتر بدانید که این مناطق در کجای نقشه قرار دارند؛ می‌توانید تصویر بالا مشاهده کنید.

برچسب ها:
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد
لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 30 اسفند 1399
فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟
فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 30 اسفند 1399
چرا باید سریال Titans را ببینید؟
چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷

در سومین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۸ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.