احتمال حضور شخصیت سیری در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد

احتمال حضور شخصیت سیری در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد

در دنیای نه چندان غریب بازی Cyberpunk 2077 که ماشین‌های پرنده و نور‌های نئونی آن‌ را پر کرده اند و امکان کاشت یک دستگاه مکانیکی در چشمتان وجود دارد، آخرین چیزی که انتظار دیدنش را دارید، برخوردن به یک مبارز زن، با مو‌های خاکستری و یک شمشیر است. با توجه به یکی از قسمت‌های مهم داستانی بازی Witcher 3 و حضور چند صداپیشه بازی ویچر در عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077، می‌توان حضور احتمالی شخصیت Ciri در بازی را مورد بررسی قرار داد.

اگر تا به حال بازی The Witcher 3 را تمام نکرده‌اید و یا قصد دارید به سراغ کتاب‌های سری بروید ادامه مطلب را مطالعه نکنید.

 

سیری، مسافر میان بعدی

سیری به عنوان بانوی زمان و مکان شناخته می‌شود، لقبی که تقریباً به شما سرنخ کافی را در رابطه با مقدار و نوع قدرت او می‌دهد. اگر بخواهیم سیری را مورد بررسی قرار داهیم، جالب است بدانید که او با وجود قدرت‌های درونی به دنیا آمده و قطعاً کنترل این حجم از قدرت برایش بسیار سخت بوده است. سیری علاوه بر قدرت خاصی که دارد، یکی از نوادگان الف‌های کهن است و در واقع خون الف‌ها در رگ‌های او جریان دارد. همین مسئله نشان می‌دهد که سیری توانایی‌های جادویی بسیار زیادی دارد و در واقع او یکی از اولین موجودات در دنیای سری است که می‌تواند دروازه‌ای بین دو بعد ایجاد کند. هدف Wild Hunt هم از به دست آوردن سیری به خاطر قدرت باز کردن دروازه‌های میان بعدی اوست و همه ما در جریان بازی Witcher 3 این را مشاهده کردیم.

 

این دروازه‌ها می‌توانند به هر بعدی در هر زمان و یا مکانی باز شوند، در کتاب‌ها شاهد این هستیم که سیری به قرون وسطی در قاره اروپا سفر می‌کند و خیلی اتفاقی موجب ایجاد طاعون می‌شود. اما تئوری جدیدی که بعد از تجربه بازی‌ها به وجود می‌آید، این است که سیری به دنیای Cyberpunk 2077 سفر کرده و ممکن است او را در بازی ببینیم.

 

زمانی که گرالت (Geralt) بعد از سختی کشیدن‌های زیاد بالاخره سیری را پیدا می‌کند، آن‌ها ساعت‌ها مشغول به صحبت می‌شوند، در یکی از این دیالوگ‌ها شاهد این هستیم که سیری از سفرش به دنیایی صحبت‌ می‌کند که در واقع برای ما بسیار آشناست:

«من به دنیا‌های زیادی سفر کردم، اما بعضی وقت‌ها آن‌ها {Wild Hunt} بسیار به من نزدیک می‌شدند. بعد از این اتفاق ناگهان اوالاخ (Avallac’h) من را پیدا کرد. او یک دروازه به دنیایی باز کرد که اردین (Eredin) رئیس وایلد هانت، نمی‌توانست ما را در آن‌ جا پیدا کند... حدوداً یک سال... مردم آن جا روی بدن و سرشان آهن کار گذاشته بودند، از فاصله‌های دور با وسیله‌هایی شبیه به مگا‌اسکوپ مبارزه می‌کردند. و در آن‌جا هیچ اسبی وجود نداشت، در عوض همه کشتی پرنده خود را داشتند.»

 

بدون شک صحبت‌های سیری درباره Night City است یا حداقل یکی از مناطقی که بازی Cyberpunk 2077 در آن جریان دارد. جایی که مردم میکروچیپ‌های متفاوت را در سرشان کاشت می‌کنند، درست مثل آهنی که سیری به آن اشاره می‌کند. همان‌طور که در نمایش طولانی Cyberpunk 2077 دیدیم می‌توانید یک اسکنر را در چشمتان بکارید و جزییات مردم و اشیا را در فواصل طولانی یا پشت دیوار ببینید.

 

این که متوجه شویم «از فاصله دور مبارزه می‌کردند» به چه معنی است، نیاز به یک تکنولوژی و یا استدلال قوی ندارد. مشخص است که مبارزه از دور به سلاح و پهپاد‌های مختلفی که در یک تیراندازی استفاده می‌شود، اشاره دارد. علاوه بر این‌ها، همه ما در نمایش‌ها بازی کشتی‌های پرنده را دیده‌ایم. پس قطعاً سیری در رابطه با دنیای سایبرپانک صحبت می‌کرده و حالا می‌دانیم که او تقریباً یک سال را در نایت سیتی گذرانده است.

 

اما سرنخ‌ها هنوز هم تمام نشده‌اند

سرنخ‌های دیگری هم وجود دارند که نشان می‌دهند، سیری به آینده سفر کرده است. همان‌طور که می‌دانید سیری شخصیتیست که باز هم از آن استفاده خواهد شد. با توجه به اینکه CD Projekt Red تایید کرده، کارشان با دنیای ویچر تمام نشده است. علاوه بر این، صداپیشه محبوب گرالت آو ریویا، داگ کاکل (Doug Cockle) هم اشاره کرد که شخصیت مو خاکستری ما ممکن است به آینده سر بزند. او در مصاحبه با Gamereactor گفت :«این نظر شخصی من است، و سی‌دی‌ پراجکت بر کاری که می‌کند کاملا آگاه است. و من هیچ ایده‌ای ندارم که آن‌ها در حال انجام چه کاری هستند. اما اگر من جای آن‌ها بودم، The Witcher 4 را می‌ساختم، با تمرکز بر شخصیت سیری. در بازیThe Witcher 3  اشاره‌هایی به سفر سیری در دنیا‌های متفاوت شد و به نظرم یک بازی با تمرکز روی سفر‌های سیری خیلی جالب خواهد بود.»

 

شاید یک حضور افتخاری در بازی Cyberpunk 2077، پایه و اساسی برای بازی‌ای جدید با عنوان ویچر و تمرکز روی سفر در زمان و مکان‌های متفاوت باشد. این داستان می‌تواند به سیری، سفر‌ها و قدرت‌هایش بپردازد. مثل بخشی از داستان بازی Titanfall 2. البته اگر همه چیز این‌طوری که گمان می‌کنیم پیش برود، نمی‌توان از یک حضور افتخاری بیشتر انتظار داشت و حتی یک اشاره کوچک به زنی با مو‌های خاکستری در بین جمعیت یا صحبت NPC ها (شخصیت‌های غیر قابل بازی) در رابطه با یک زن مو خاکستری هم برایمان کافی خواهد بود. همان‌طور که همه از سکانس Ed Sheeran در سریال محبوب Game of Thrones یاد گرفتیم، بزرگ کردن و پر و بال دادن به یک حضور افتخاری، تقریباً هدف را از بین می‌برد. با توجه به اینکه سفر سیری به نایت سیتی به خاطر مخفی شدن از وایلد هانت بوده، در بازی نباید توقع زیادی داشت چرا که او در حال مخفی شدن است و سعی می‌کند کم تر دیده شود.

 

در هر حال حضور شخصیت محبوب سیری در بازی Cyberpunk 2077، از طرفی می‌تواند زمینه ساز داستان یک بازی جدید با عنوان ویچر، و از طرفی دیگر یک شوخی زیبا با بازیکن‌ها باشد.

برچسب ها: witcher, cyberpunk 2077, witcher 3
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

رادیو لوکتو: داستان سری The Witcher
رادیو لوکتو: داستان سری The Witcher

در این قسمت از رادیو لوکتو شنونده داستان سری The Witcher، روایت شکل گیری دنیا و رخدادهای مهم این سری خواهید بود. با ما همراه باشید.

میثم عبدالهی پور - 30 بهمن 1401
بازی‌هایی که به جای بازی Assassin’s Creed Valhalla باید تجربه کنید
بازی‌هایی که به جای بازی Assassin’s Creed Valhalla باید تجربه کنید

بازی Assassin's Creed Valhalla، مانند دو عنوان اخیر این سری، اثر تقلبی است که ترندهای روز دنیای گیم را به شکلی سرسری تقلید می‌کند؛ پس بهتر است به جای تلف کردن وقت خود با این بازی، سراغ عناوین بهتری بروید که این بازی سعی کرده از آن‌ها تقلید کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 09 اسفند 1400
از نسخه نسل بعدی بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد + جزییات 1
از نسخه نسل بعدی بازی Cyberpunk 2077 رونمایی شد + جزییات

استودیو CD Projekt Red اخبار تازه‌ای در رابطه با نسخه نسل بعدی بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرد. با ما همراه باشید.

حسام افرومند - 26 بهمن 1400
بهترین بازی‌ها برای کارآگاهان
بهترین بازی‌ها برای کارآگاهان

اگر به دنبال بازی ویدیویی یا حتی بازی موبایلی هستید که حس و حال کارآگاه بودن را به شما القا کند، در این مقاله، ۱۰ بازی برتر با این مضمون را گردآوری کرده‌اید. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 02 بهمن 1400
نقد سریال The Witcher - فصل دوم 1
نقد سریال The Witcher - فصل دوم

فصل دوم سریال The Witcher که یکی از موردانتظارترین سریال‌های حال حاضر است، سرانجام از نتفلیکس پخش شده است. آیا این سریال توانسته ایرادات متعدد فصل اول را برطرف کند؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 27 آذر 1400
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.