شایعه: مهران مدیری با شب های برره ۲ به تلویزیون بازخواهد گشت

حسام افرومند حسام افرومند در 30 اسفند 1399
شایعه: مهران مدیری با شب های برره ۲ به تلویزیون بازخواهد گشت

با انتشار عکسی از مهران مدیری، برادران قاسم‌خانی، امیر مهدی ژوله و سیامک انصاری، بار دیگر گمانه‌زنی‌ها درباره اثر بعدی مهران مدیری در تلویزیون بیشتر شد.
همزمان شدن انتشار این عکس با جمله خبر آمد خبری در راه است و گفته‌های مرتضی میرباقری، معاون سیما که گفته بود مهران مدیری با یک سریال ۹۰ شبی برمی‌گردد. با او که علاقه‌مند به ساخت سریالی پس از دورهمی بود مذاکراتی انجام شده است و متون آن درحال نگارش است. مسئولیت این کار نیز برعهده سیما فیلم است، باعث شده تا بسیاری به این دیدار واکنش نشان دادند و دیدار همکاران سابق پروژه شب های برره را شروعی دوباره برای این پروژه قلمداد کردند.
مهران قاسم خانی هم درباره این تصویر گفته است: عکس، یک عکس دوستانه بود که با جمع شدن ما پس از مدت‌ها، عکسی گرفتیم. بله، دوستان درحال حاضر مشغول اجرای پروژه‌ای هستند.
گمانه‌زنی‌ها و خبرها، طی روزهای گذشته در مورد سریال جدید مهران مدیری در صدا و سیما، بیشتر درباره دو مجموعه مرد سه هزار چهره و شب های برره 2 است. البته می‌توان گفته که با توجه به حضور احتمالی پیمان و مهراب قاسم‌خانی و امیر مهدی ژوله احتمال ساخت شب های برره 2 بیشتر خواهد بود.
شب‌های برره سریالی بود به کارگردانی مهران مدیری که از تاریخ دوم مهر ۱۳۸۴ تا ۱۸ بهمن ۱۳۸۴ از شبکهٔ سوم سیما پخش می‌شد.
نظر شما چیست؟ آیا از ساخت شب‌های برره ۲ استقبال می‌کنید؟

برچسب ها:
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد
لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 30 اسفند 1399
فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟
فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 30 اسفند 1399
چرا باید سریال Titans را ببینید؟
چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷

در سومین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۸ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.