نمایش گیم پلی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در State of Play

حسام افرومند حسام افرومند در 10 اردیبهشت 1400
نمایش گیم پلی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در State of Play

سونی در State of Play شب گذشته، ۱۵ دقیقه از گیم‌پلی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart را به نمایش گذاشت. در این ویدیو، ابتدا شاهد نشان دادن گیم‌پلی Ratchet و قابلیت‌های جدید او در Nefarious City هستیم و سپس برای اولین‌بار گیم‌پلی شخصیت کاملا جدید این سری یعنی Rivet را در سیاره Sargasso می‌بینیم.

استودیو Insomniac Games سعی کرده تا حد امکان از قابلیت‌ها و قدرت کنسول پلی استیشن 5 در بازی Ratchet & Clank: Rift Apart استفاده کند. در این ویدیو مارکوس اسمیت (Marcus Smith) کارگردان بازی Ratchet & Clank: Rift Apart، با مثال، چند استفاده این بازی از تریگرهای تطبیق پذیر و بازخورد هپتیک کنترلر DualSense و همچنین SSD کنسول PS5 را توضیح می‌دهد. لحظه نبرد با یکی از باس‌های بازی می‌بینیم که Ratchet تنها در یک لحظه نه تنها سر از یک محیط دیگر بلکه از یک دنیای دیگر در می‌آورد و همه این اتفاقات به لطف حافظه SSD سریع پلی استیشن 5 رخ می‌دهند.

در پایین می‌توانید نمایش بازی Ratchet & Clank: Rift Apart را در State of Play ببینید:

 

 

 

در پایان این ویدیو هم توضیحات کوتاهی درباره مناطق open-world بازی، چالش‌ها، پازل‌ها، حالت Photo Mode و… بازی Ratchet & Clank: Rift Apart داده شد.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart یکی از مهم‌ترین انحصاری‌های معرفی شده برای پلی استیشن 5 است که در تاریخ ۲۱ خرداد برای این کنسول منتشر می‌شود.

برچسب ها: Ratchet & Clank: Rift Apart
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

نقد و بررسی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart
نقد و بررسی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

در این مطلب نقد و بررسی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart جدیدترین انحصاری کنسول PS5 را خواهید خواند. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 23 تیر 1400
بازی کنیم - بازی Ratchet & Clank: Rift Apart 1
بازی کنیم - بازی Ratchet & Clank: Rift Apart

در این ویدیو بازی کنیم لوکتو به سراغ انحصاری پلی استیشن 5 یعنی بازی Ratchet & Clank: Rift Apart رفتیم. با ما همراه باشید.

مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.