چگونه خون آشام موجود در بازی Read Dead Redemption 2 را پیدا کنیم؟

حسین غزالی حسین غزالی در 30 اسفند 1399
چگونه خون آشام موجود در بازی Read Dead Redemption 2 را پیدا کنیم؟

بازی تازه منتشر شده راک‌استار یعنی بازی Read Dead Redemption 2، علاوه بر استقبال فوق‌العاده، صاحب کلی نکات مخفی جذاب است که هرکدامشان یک داستان نانوشته دارند. اما یکی از تخم‌مرغ‌های ترسناکی که قرار است امروز بشکنیم، مربوط می‌شود به خون‌آشامی که می‌توان در بازی یافت!
برای یافتن این غول خونی، ابتدا باید در منطقه Saint Denis، پنج دیوارنویسی یا گرافیتی پیدا کنید. که هر کدام نشانه‌هایی برای رسیدن به او هستند. به‌نظر می‌رسد که خون‌آشام ما در دزدی هموگلوبین و بزهکاری هم مهارت‌های زیادی دارد! چراکه اثرات او تمام شهر را گرفته‌اند. اولین دیوارنویسی که شما را به سمت مقصد هدایت می‌کند، در عرض خیابانی در شمالی‌ترین نقطه شهر، در نزدیکی یک سالن بزرگ است. که در شمالی‌ترین گوشه ساختمان نیز یافت می‌شود.

Photo
پس از آن، دیوارنویسی بعدی را در جنوب منطقه Saint Denis، خواهید یافت. جایی که روی یک مسیر تونل مانند، نوشته: «فروشگاه Saint Denis روزانه باز است» در سمت راست این تونل، یک دروازه فلزی وجود دارد. اگر به داخل آن، سپس به سمت چپ بروید، دقیقا این دیوارنویس را مشاهده می‌کنید!

Photo
در ادامه، دیوارنویسی بعدی را می‌توانید در منطقه مربوط به Gunsmith مشاهده کنید. تقریباً در مرکز شهر (به تصویر مراجعه شود). برای رسیدن به دیوارنویسی، شما باید تمام مسیر پشت و داخل دروازه‌های آهنی را در کوچه‌ها بررسی کنید.

Photo
در جنوب منطقه Gunsmith، یک دیوارنویسی دیگر اما سخت‌تر از قبلی وجود دارد که باید آن را بیابید. در اینجا باز هم باید به تصویر دقت شود. به سمت جنوب مسیر و کوچه‌ها بروید تا به خانه‌های Gunsmith برسید. می‌بینید که در سمت راست شما یک تونل وجود دارد. روی آن نوشته: « Liu Hsiang Electric Work». به درون تونل بروید و به سمت چپ و پایین پله‌ها قدم بردارید. به سمت پایین که بروید، با یک حیاط و فضای باز مواجه می‌شوید که دیوارنویسی آن منطقه، دقیقاً درپشت دیوار آجری سمت راست پنهان شده است!

Photo
و بالاخره،  رسیدیم به آخرین دیوارنویسی موجود در شهر! این دیوارنویسی را می‌توانید در پشت فروشگاه اصلی در قسمت شرقی شهر پیدا کنید. سعی کنید که بخش بیشتر ساختمان را پشت سر بگذارید و به سمت دیوار سمت شرق بروید که رو به روی رودخانه قرار گرفته است. چیزی که به دنبالش هستید در بخش جنوبی دیوار قرار دارد! در آن‌جا می‌توانید آخرین کلید این گنجینه را پیدا کنید.
Photo
 

با خون‌آشام مبارزه کنید!

Photo
در واقع، ما نمی‌خواهیم که بیش از حد در این باره به شما اطلاعات داده باشیم. اما همانطور که می‌دانید، تنها زمانی قادر به مبارزه با غول خونین داستان هستید، که طبق معمول در میانه شب به سراغش بروید! پس به سمت منطقه x بروید و به سمت مقصد بدوید. پس از اتفاقاتی که از توضیح دادن آن خودداری می‌کنیم، بالاخره مزد این همه تلاش را خواهید گرفت: یک اسلحه گران‌بها!

Photo

 

شما می‌توانید در مطلبی دیگر از بازی Read Dead Redemption 2 راه و روش سریع پولدار شدن در این بازی را هم بخوانید.

برچسب ها:
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
به اشتراک بگذارید در :
مطالب مرتبط

لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد
لوتباکس به بازی Fallout 76 اضافه خواهد شد

با تمام مشکلات بازی Fallout 76، بازیکنان حداقل از این نکته که بازی لوتباکس ندارد و پرداخت‌های درون برنامه‌ای محدود به لوازم تزئینی است خوشحال بودند. به نظر می‌رسد این نکته مثبت هم به زودی از بین خواهد رفت. با لوکتو همراه باشید.

هومن طیارزاده - 30 اسفند 1399
فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟
فیلم First Man – واقعیت یا تخیل؟

فیلم First Man بر اساس داستان واقعی زندگی نیل آرمسترانگ و سفر او به ماه ساخته شده است. این فیلم چقدر به واقعیت وفادار است؟ با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control
انتشار تصاویر 4k جدید از بازی Control

در نمایشگاه E3 2018 طی کنفرانس سونی استودیو رمدی با دستی پر به میدان آمد و از بازی جدید خود در سبکی شبیه به بازی Quantum Break با نام Control رونمایی کرد. با گذشت چند ماه به تازگی تصاویر پروضوحی از این بازی منتشر شد. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 30 اسفند 1399
چرا باید سریال Titans را ببینید؟
چرا باید سریال Titans را ببینید؟

سریال Titans اولین سریال شبکه اینترنتی DC Universe است که براساس کامیک‌های DC ساخته شده است و توانسته رضایت مخاطبان خود را جلب کند. با لوکتو همراه باشید.

رامتین کاظمی - 30 اسفند 1399
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷
اخبار هفته ۳ - تا ۸ آذر ۹۷

در سومین قسمت اخبار هفته به مرور مهم‌ترین اخبار هفته گذشته تا تاریخ ۸ آذر ۹۷ پرداخته‌ایم. با لوکتو همراه باشید.

حامد افرومند - 30 اسفند 1399
مشاهده موارد بیشتر
نظر خود را بنویسید

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.